Home

 

            1é PROVINCIALE A                                                                                                                                        

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DSC06714 1 2

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

BESTE KJV-ers,

Met deze wil ik jullie graag uitnodigen op de receptie van zondag 9 Februari 2020 van 14h tot 15h.receptie

Dit alles ter gelegenheid van ons nieuwe meubilair in grote en kleine kantine.

Aansluitend is er de wedstrijd KJV - Dendermonde.

Ikhoop velen van jullie te mogen verwelkomen.

Sportieve groeten,

Werner Bolsens,voorzitter. 

 

 

 

 

 

 

    WEDSTRIJDEN EN KLASSEMENT 1A     

 

 

VORIGE SPEELDAGVOLGENDE SPEELDAG

SPEELDAG 2415/02/2020 - 16/02/2020

WEDSTRIJDRESULTAAT
Aalter - Ardennen 3-1
D'monde - Voorde-Appelterre 3-4
Mariakerke - Bambrugge 2-3
J. Zulte - Haasdonk 0-3
Elene-Grotenb. - HO Kalken 0-0
SK D'houtem - Latem 1-1
E. Zele - Berlare 1-1
Adegem - Kruibeke 0-0

KLASSEMENT
# GSWVGDSP
1 Bambrugge 22 16 3 3 56/24 51
2 Voorde-Appelterre 22 15 3 4 55/30 49
3 Elene-Grotenb. 22 12 7 3 52/32 39
4 Aalter 22 11 8 3 43/37 36
5 HO Kalken 22 10 6 6 41/27 36
6 E. Zele 22 10 7 5 38/25 35
7 D'monde 22 10 9 3 40/37 33
8 J. Zulte 23 10 11 2 32/29 32
9 Mariakerke 22 9 10 3 39/42 30
10 SK D'houtem 23 8 9 6 38/41 30
11 Ardennen 22 8 10 4 34/41 28
12 Berlare 23 7 12 4 43/42 25
13 Latem 23 6 10 7 34/42 25
14 Adegem 23 4 9 10 20/32 22
15 Haasdonk 23 3 13 7 21/44 16
16 Kruibeke 22 4 16 2 11/72 14

 

 

VORIGE SPEELDAGVOLGENDE SPEELDAG

SPEELDAG 2308/02/2020 - 09/02/2020

WEDSTRIJDRESULTAAT
Berlare - J. Zulte 3-1
Haasdonk - SK D'houtem 1-1
Latem - Adegem 2-2
Ardennen - Mariakerke ...-...
Bambrugge - Elene-Grotenb. ...-...
HO Kalken - E. Zele ...-...
Voorde-Appelterre - Aalter ...-...
Kruibeke - D'monde ...-...

VORIGE SPEELDAGVOLGENDE SPEELDAG

SPEELDAG 22 01/02/2020 - 02/02/2020

WEDSTRIJDRESULTAAT
Haasdonk - Berlare 1-0
Aalter - Kruibeke 6-0
E. Zele - Bambrugge 1-2
J. Zulte - HO Kalken 1-0
D'monde - Latem 2-2
SK D'houtem - Adegem 0-0
Elene-Grotenb. - Ardennen 0-1
Mariakerke - Voorde-Appelterre 1-4
KLASSEMENT
# GSWVGDSP
1 Bambrugge 21 15 3 3 53/22 48
2 Voorde-Appelterre 21 14 3 4 51/27 46
3 Elene-Grotenb. 21 12 7 2 52/32 38
4 HO Kalken 21 10 6 5 41/27 35
5 E. Zele 21 10 7 4 37/24 34
6 Aalter 21 10 8 3 40/36 33
7 D'monde 21 10 8 3 37/33 33
8 J. Zulte 22 10 10 2 32/26 32
9 Mariakerke 21 9 9 3 37/39 30
10 SK D'houtem 22 8 9 5 37/40 29
11 Ardennen 21 8 9 4 33/38 28
12 Berlare 22 7 12 3 42/41 24
13 Latem 22 6 10 6 33/41 24
14 Adegem 22 4 9 9 20/32 21
15 Kruibeke 21 4 16 1 11/72 13
16 Haasdonk 22 2 13 7 18/44 13

KLASSEMENT
# GSWVGDSP
1 Bambrugge 21 15 3 3 53/22 48
2 Voorde-Appelterre 21 14 3 4 51/27 46
3 Elene-Grotenb. 21 12 7 2 52/32 38
4 HO Kalken 21 10 6 5 41/27 35
5 E. Zele 21 10 7 4 37/24 34
6 Aalter 21 10 8 3 40/36 33
7 D'monde 21 10 8 3 37/33 33
8 J. Zulte 21 10 9 2 31/23 32
9 Mariakerke 21 9 9 3 37/39 30
10 SK D'houtem 21 8 9 4 36/39 28
11 Ardennen 21 8 9 4 33/38 28
12 Latem 21 6 10 5 31/39 23
13 Berlare 21 6 12 3 39/40 21
14 Adegem 21 4 9 8 18/30 20
15 Kruibeke 21 4 16 1 11/72 13
16 Haasdonk 21 2 13 6 17/43 12

 

VORIGE SPEELDAGVOLGENDE SPEELDAG

SPEELDAG 2126/01/2020 - 26/01/2020

WEDSTRIJDRESULTAAT
Latem - Aalter 0-1
Kruibeke - Mariakerke 0-5
Berlare - SK D'houtem 2-0
Voorde-Appelterre - Elene-Grotenb. 3-1
Bambrugge - J. Zulte 0-1
Adegem - D'monde 1-1
Ardennen - E. Zele 0-3
HO Kalken - Haasdonk 3-0

KLASSEMENT
# GSWVGDSP
1 Bambrugge 20 14 3 3 51/21 45
2 Voorde-Appelterre 20 13 3 4 47/26 43
3 Elene-Grotenb. 20 12 6 2 52/31 38
4 HO Kalken 20 10 5 5 41/26 35
5 E. Zele 20 10 6 4 36/22 34
6 D'monde 20 10 8 2 35/31 32
7 Mariakerke 20 9 8 3 36/35 30
8 Aalter 20 9 8 3 34/36 30
9 J. Zulte 20 9 9 2 30/23 29
10 SK D'houtem 20 8 9 3 36/39 27
11 Ardennen 20 7 9 4 32/38 25
12 Latem 20 6 10 4 29/37 22
13 Berlare 20 6 11 3 39/39 21
14 Adegem 20 4 9 7 18/30 19
15 Kruibeke 20 4 15 1 11/66 13
16 Haasdonk 20 1 13 6 16/43 9

 

VORIGE SPEELDAGVOLGENDE SPEELDAG

SPEELDAG 18 11/01/2020 - 12/01/2020

WEDSTRIJDRESULTAAT
Latem - Elene-Grotenb. 2-2
HO Kalken - SK D'houtem 2-3
Ardennen - Haasdonk 1-1
Voorde-Appelterre - J. Zulte 2-0
Adegem - Mariakerke 0-2
Bambrugge - Berlare 2-0
D'monde - Aalter 0-1
Kruibeke - E. Zele 1-7
KLASSEMENT
# GSWVGDSP
1 Bambrugge 18 13 2 3 47/19 42
2 Voorde-Appelterre 18 12 2 4 43/23 40
3 Elene-Grotenb. 18 11 5 2 47/28 35
4 HO Kalken 18 9 4 5 38/25 32
5 D'monde 18 9 8 1 31/28 28
6 E. Zele 18 8 6 4 31/21 28
7 SK D'houtem 18 8 7 3 34/34 27
8 J. Zulte 18 8 8 2 29/22 26
9 Aalter 18 8 8 2 32/35 26
10 Mariakerke 18 7 8 3 26/35 24
11 Latem 18 6 8 4 29/31 22
12 Ardennen 18 6 8 4 31/35 22
13 Adegem 18 4 9 5 16/28 17
14 Berlare 18 4 11 3 36/39 15
15 Kruibeke 18 4 13 1 11/57 13
16 Haasdonk 18 1 11 6 15/36 9

 

SPEELDAG 17 04/01/2020 - 05/01/2020

WEDSTRIJDRESULTAAT
Berlare - Ardennen 2-4
Mariakerke - D'monde 3-1
Haasdonk - Voorde-Appelterre 0-3
SK D'houtem - Aalter 2-1
J. Zulte - Kruibeke 1-0
E. Zele - Latem 1-1
KLASSEMENT
# GSWVGDSP
1 Bambrugge 17 12 2 3 45/19 39
2 Voorde-Appelterre 17 11 2 4 41/23 37
3 Elene-Grotenb. 17 11 5 1 45/26 34
4 HO Kalken 17 9 3 5 36/22 32
5 D'monde 17 9 7 1 31/27 28
6 J. Zulte 17 8 7 2 29/20 26
7 E. Zele 17 7 6 4 24/20 25
8 SK D'houtem 17 7 7 3 31/32 24
9 Aalter 17 7 8 2 31/35 23
10 Latem 17 6 8 3 27/29 21
11 Ardennen 17 6 8 3 30/34 21
12 Mariakerke 17 6 8 3 24/35 21
13 Adegem 17 4 8 5 16/26 17
14 Berlare 17 4 10 3 36/37 15
15 Kruibeke 17 4 12 1 10/50 13
16 Haasdonk 17 1 11 5 14/35 8

 

 

VORIGE SPEELDAGVOLGENDE SPEELDAG

SPEELDAG 16 14/12/2019 - 15/12/2019

WEDSTRIJDRESULTAAT
Aalter - Mariakerke 2-3
Kruibeke - Haasdonk 2-1
Latem - J. Zulte 0-4
D'monde - Elene-Grotenb. 4-2
Bambrugge - SK D'houtem 2-1
Ardennen - HO Kalken 1-5
Adegem - E. Zele 1-0
Voorde-Appelterre - Berlare 2-2
KLASSEMENT
# GSWVGDSP
1 Bambrugge 17 12 2 3 45/19 39
2 Voorde-Appelterre 16 10 2 4 38/23 34
3 Elene-Grotenb. 17 11 5 1 45/26 34
4 HO Kalken 17 9 3 5 36/22 32
5 D'monde 16 9 6 1 30/24 28
6 E. Zele 16 7 6 3 23/19 24
7 J. Zulte 16 7 7 2 28/20 23
8 Aalter 16 7 7 2 30/33 23
9 SK D'houtem 16 6 7 3 29/31 21
10 Latem 16 6 8 2 26/28 20
11 Ardennen 16 5 8 3 26/32 18
12 Mariakerke 16 5 8 3 21/34 18
13 Adegem 17 4 8 5 16/26 17
14 Berlare 16 4 9 3 34/33 15
15 Kruibeke 16 4 11 1 10/49 13
16 Haasdonk 16 1 10 5 14/32 8

 

 

VORIGE SPEELDAGVOLGENDE SPEELDAG

SPEELDAG 15 07/12/2019 - 08/12/2019

WEDSTRIJDRESULTAAT
Latem - Haasdonk 1-1
D'monde - E. Zele 1-0
Ardennen - Bambrugge 0-3
Voorde-Appelterre - HO Kalken 2-2
Adegem - J. Zulte 0-3
Aalter - Elene-Grotenb. 1-4
Mariakerke - SK D'houtem 2-1
Kruibeke - Berlare 0-5

 

KLASSEMENT
# GSWVGDSP
1 Bambrugge 15 10 2 3 40/17 33
2 Voorde-Appelterre 15 10 2 3 36/21 33
3 Elene-Grotenb. 15 10 4 1 40/22 31
4 HO Kalken 15 8 2 5 30/18 29
5 D'monde 15 8 6 1 26/22 25
6 E. Zele 15 7 5 3 23/18 24
7 Aalter 15 7 6 2 28/30 23
8 SK D'houtem 15 6 6 3 28/29 21
9 J. Zulte 15 6 7 2 24/20 20
10 Latem 15 6 7 2 26/24 20
11 Ardennen 15 5 7 3 25/27 18
12 Mariakerke 15 4 8 3 18/32 15
13 Berlare 15 4 9 2 32/31 14
14 Adegem 15 3 7 5 15/23 14
15 Kruibeke 15 3 11 1 8/48 10
16 Haasdonk 15 1 9 5 13/30 8
VORIGE SPEELDAGVOLGENDE SPEELDAG

SPEELDAG 1430/11/2019 - 01/12/2019

WEDSTRIJDRESULTAAT
Berlare - Latem 0-1
Haasdonk - Adegem 1-1
J. Zulte - D'monde 2-3
Bambrugge - Voorde-Appelterre 4-2
HO Kalken - Kruibeke 7-0
Elene-Grotenb. - Mariakerke 6-1
E. Zele - Aalter 1-0
SK D'houtem - Ardennen 3-3

 

KLASSEMENT
# GSWVGDSP
1 Voorde-Appelterre 14 10 2 2 34/19 32
2 Bambrugge 14 9 2 3 37/17 30
3 Elene-Grotenb. 14 9 4 1 36/21 28
4 HO Kalken 14 8 2 4 28/16 28
5 E. Zele 14 7 4 3 23/17 24
6 Aalter 14 7 5 2 27/26 23
7 D'monde 14 7 6 1 25/22 22
8 SK D'houtem 14 6 5 3 27/27 21
9 Latem 14 6 7 1 25/23 19
10 Ardennen 14 5 6 3 25/24 18
11 J. Zulte 14 5 7 2 21/20 17
12 Adegem 14 3 6 5 15/20 14
13 Mariakerke 14 3 8 3 16/31 12
14 Berlare 14 3 9 2 27/31 11
15 Kruibeke 14 3 10 1 8/43 10
16 Haasdonk 14 1 9 4 12/29 7

 

VORIGE SPEELDAGVOLGENDE SPEELDAG

SPEELDAG 1323/11/2019 - 24/11/2019

WEDSTRIJDRESULTAAT
Latem - HO Kalken 4-0
D'monde - Haasdonk 1-1
SK D'houtem - Elene-Grotenb. 2-0
Mariakerke - E. Zele 2-2
Adegem - Berlare 4-2
Aalter - J. Zulte 2-1
Voorde-Appelterre - Ardennen 2-2
Kruibeke - Bambrugge 1-6
KLASSEMENT
# GSWVGDSP
1 Voorde-Appelterre 13 10 1 2 32/15 32
2 Bambrugge 13 8 2 3 33/15 27
3 Elene-Grotenb. 13 8 4 1 30/20 25
4 HO Kalken 13 7 2 4 21/16 25
5 Aalter 13 7 4 2 27/25 23
6 E. Zele 13 6 4 3 22/17 21
7 SK D'houtem 13 6 5 2 24/24 20
8 D'monde 13 6 6 1 22/20 19
9 J. Zulte 13 5 6 2 19/17 17
10 Ardennen 13 5 6 2 22/21 17
11 Latem 13 5 7 1 24/23 16
12 Adegem 13 3 6 4 14/19 13
13 Mariakerke 13 3 7 3 15/25 12
14 Berlare 13 3 8 2 27/30 11
15 Kruibeke 13 3 9 1 8/36 10
16 Haasdonk 13 1 9 3 11/28 6

 

VORIGE SPEELDAGVOLGENDE SPEELDAG

SPEELDAG 1216/11/2019 - 17/11/2019

WEDSTRIJDRESULTAAT
Berlare - D'monde 0-3
Haasdonk - Aalter 2-3
Voorde-Appelterre - SK D'houtem 4-2
HO Kalken - Adegem 2-0
Bambrugge - Latem 3-0
Ardennen - Kruibeke 0-1
J. Zulte - Mariakerke 3-2
E. Zele - Elene-Grotenb. 2-0
KLASSEMENT
# GSWVGDSP
1 Voorde-Appelterre 12 10 1 1 30/13 31
2 Elene-Grotenb. 12 8 3 1 30/18 25
3 HO Kalken 12 7 1 4 21/12 25
4 Bambrugge 12 7 2 3 27/14 24
5 E. Zele 12 6 4 2 20/15 20
6 Aalter 12 6 4 2 25/24 20
7 D'monde 12 6 6 0 21/19 18
8 J. Zulte 12 5 5 2 18/15 17
9 SK D'houtem 12 5 5 2 22/24 17
10 Ardennen 12 5 6 1 20/19 16
11 Latem 12 4 7 1 20/23 13
12 Berlare 12 3 7 2 25/26 11
13 Mariakerke 12 3 7 2 13/23 11
14 Kruibeke 12 3 8 1 7/30 10
15 Adegem 12 2 6 4 10/17 10
16 Haasdonk 12 1 9 2 10/27 5

 

VORIGE SPEELDAGVOLGENDE SPEELDAG

SPEELDAG 1109/11/2019 - 10/11/2019

WEDSTRIJDRESULTAAT
Latem - Ardennen 2-2
SK D'houtem - E. Zele 4-2
Aalter - Berlare 0-6
Adegem - Bambrugge 0-1
Mariakerke - Haasdonk 0-2
D'monde - HO Kalken 1-2
Kruibeke - Voorde-Appelterre 0-3
Elene-Grotenb. - J. Zulte 3-1
KLASSEMENT
# GSWVGDSP
1 Voorde-Appelterre 11 9 1 1 26/11 28
2 Elene-Grotenb. 11 8 2 1 30/16 25
3 HO Kalken 11 6 1 4 19/12 22
4 Bambrugge 11 6 2 3 24/14 21
5 E. Zele 11 5 4 2 18/15 17
6 Aalter 11 5 4 2 22/22 17
7 SK D'houtem 11 5 4 2 20/20 17
8 Ardennen 11 5 5 1 20/18 16
9 D'monde 11 5 6 0 18/19 15
10 J. Zulte 11 4 5 2 15/13 14
11 Latem 11 4 6 1 20/20 13
12 Berlare 11 3 6 2 25/23 11
13 Mariakerke 11 3 6 2 11/20 11
14 Adegem 11 2 5 4 10/15 10
15 Kruibeke 11 2 8 1 6/30 7
16 Haasdonk 11 1 8 2 8/24 5
VORIGE SPEELDAGVOLGENDE SPEELDAG

SPEELDAG 1003/11/2019 - 03/11/2019

WEDSTRIJDRESULTAAT
J. Zulte - E. Zele 0-1
Bambrugge - D'monde 4-3
Haasdonk - Elene-Grotenb. 1-3
Ardennen - Adegem 2-3
Berlare - Mariakerke 2-3
Voorde-Appelterre - Latem 4-3
Kruibeke - SK D'houtem 1-3
HO Kalken - Aalter 4-3

 

 

Vorige speeldag Volgende speeldag

Speeldag 9 26/10/2019 - 27/10/2019

WedstrijdResultaat
Latem - Kruibeke 4-0
D'monde - Ardennen 0-1
Aalter - Bambrugge 1-0
Adegem - Voorde-Appelterre 0-3
Elene-Grotenb. - Berlare 3-2
Mariakerke - HO Kalken 1-1
E. Zele - Haasdonk 1-0
SK D'houtem - J. Zulte 2-3
 
Klassement
#  GS W V G DS P
1 Voorde-Appelterre 9 7 1 1 19/8 22
2 Elene-Grotenb. 9 6 2 1 24/14 19
3 Aalter 9 5 2 2 19/12 17
4 HO Kalken 9 4 1 4 13/8 16
5 Ardennen 9 5 4 0 16/13 15
6 D'monde 9 5 4 0 14/13 15
7 Bambrugge 9 4 2 3 19/11 15
8 J. Zulte 9 4 3 2 14/9 14
9 E. Zele 9 4 3 2 15/11 14
10 Latem 9 4 5 0 15/14 12
11 SK D'houtem 9 3 4 2 13/17 11
12 Berlare 9 2 5 2 17/20 8
13 Mariakerke 9 2 5 2 8/16 8
14 Kruibeke 9 2 6 1 5/24 7
15 Adegem 9 1 4 4 7/12 7
16 Haasdonk 9 0 7 2 5/21 2
 
 
VORIGE SPEELDAGVOLGENDE SPEELDAG

SPEELDAG 8 19/10/2019 - 20/10/2019

WEDSTRIJDRESULTAAT
Latem - SK D'houtem 3-0
Haasdonk - J. Zulte 0-0
Berlare - E. Zele 2-2
Kruibeke - Adegem 0-0
Bambrugge - Mariakerke 4-1
Ardennen - Aalter 3-0
Voorde-Appelterre - D'monde 2-1
HO Kalken - Elene-Grotenb. 2-0
KLASSEMENT
# GSWVGDSP
1 Voorde-Appelterre 8 6 1 1 16/8 19
2 Elene-Grotenb. 8 5 2 1 21/12 16
3 D'monde 8 5 3 0 14/12 15
4 Bambrugge 8 4 1 3 19/10 15
5 HO Kalken 8 4 1 3 12/7 15
6 Aalter 8 4 2 2 18/12 14
7 Ardennen 8 4 4 0 15/13 12
8 J. Zulte 8 3 3 2 11/7 11
9 E. Zele 8 3 3 2 14/11 11
10 SK D'houtem 8 3 3 2 11/14 11
11 Latem 8 3 5 0 11/14 9
12 Berlare 8 2 4 2 15/17 8
13 Mariakerke 8 2 5 1 7/15 7
14 Kruibeke 8 2 5 1 5/20 7
15 Adegem 8 1 3 4 7/9 7
16 Haasdonk 8 0 6 2 5/20 2
 
VORIGE SPEELDAGVOLGENDE SPEELDAG

SPEELDAG 7 12/10/2019 - 13/10/2019

WEDSTRIJDRESULTAAT
Adegem - Latem 4-0
Aalter - Voorde-Appelterre 1-1
J. Zulte - Berlare 2-1
Mariakerke - Ardennen 1-2
SK D'houtem - Haasdonk 2-1
E. Zele - HO Kalken 0-1
D'monde - Kruibeke 2-1
Elene-Grotenb. - Bambrugge 3-4
KLASSEMENT
# GSWVGDSP
1 Elene-Grotenb. 7 5 1 1 21/10 16
2 Voorde-Appelterre 7 5 1 1 14/7 16
3 D'monde 7 5 2 0 13/10 15
4 Aalter 7 4 1 2 18/9 14
5 Bambrugge 7 3 1 3 15/9 12
6 HO Kalken 7 3 1 3 10/7 12
7 SK D'houtem 7 3 2 2 11/11 11
8 J. Zulte 7 3 3 1 11/7 10
9 E. Zele 7 3 3 1 12/9 10
10 Ardennen 7 3 4 0 12/13 9
11 Berlare 7 2 4 1 13/15 7
12 Mariakerke 7 2 4 1 6/11 7
13 Latem 7 2 5 0 8/14 6
14 Kruibeke 7 2 5 0 5/20 6
15 Adegem 7 1 3 3 7/9 6
16 Haasdonk 7 0 6 1 5/20 1


VORIGE SPEELDAGVOLGENDE SPEELDAG

SPEELDAG 6 05/10/2019 - 06/10/2019

WEDSTRIJDRESULTAAT
Adegem - SK D'houtem 1-3
Latem - D'monde 0-1
Berlare - Haasdonk 3-3
Bambrugge - E. Zele 2-2
Voorde-Appelterre - Mariakerke 3-0
Kruibeke - Aalter 2-1
HO Kalken - J. Zulte 0-0
Ardennen - Elene-Grotenb. 0-1
KLASSEMENT
# GSWVGDSP
1 Elene-Grotenb. 6 5 0 1 18/6 16
2 Voorde-Appelterre 6 5 1 0 13/6 15
3 Aalter 6 4 1 1 17/8 13
4 D'monde 6 4 2 0 11/9 12
5 E. Zele 6 3 2 1 12/8 10
6 Bambrugge 6 2 1 3 11/6 9
7 HO Kalken 6 2 1 3 9/7 9
8 SK D'houtem 6 2 2 2 9/10 8
9 J. Zulte 6 2 3 1 9/6 7
10 Berlare 6 2 3 1 12/13 7
11 Mariakerke 6 2 3 1 5/9 7
12 Ardennen 6 2 4 0 10/12 6
13 Latem 6 2 4 0 8/10 6
14 Kruibeke 6 2 4 0 4/18 6
15 Adegem 6 0 3 3 3/9 3
16 Haasdonk 6 0 5 1 4/18 1

 

VORIGE SPEELDAGVOLGENDE SPEELDAG

SPEELDAG 528/09/2019 - 29/09/2019

WEDSTRIJDRESULTAAT
Haasdonk - HO Kalken 0-2
D'monde - Adegem 3-0
Mariakerke - Kruibeke 2-1
SK D'houtem - Berlare 2-1
Aalter - Latem 4-2
Elene-Grotenb. - Voorde-Appelterre 5-2
E. Zele - Ardennen 2-1
J. Zulte - Bambrugge 2-0
KLASSEMENT
# GSWVGDSP
1 Elene-Grotenb. 5 4 0 1 17/6 13
2 Aalter 5 4 0 1 16/6 13
3 Voorde-Appelterre 5 4 1 0 10/6 12
4 E. Zele 5 3 2 0 10/6 9
5 D'monde 5 3 2 0 10/9 9
6 Bambrugge 5 2 1 2 9/4 8
7 HO Kalken 5 2 1 2 9/7 8
8 Mariakerke 5 2 2 1 5/6 7
9 J. Zulte 5 2 3 0 9/6 6
10 Ardennen 5 2 3 0 10/11 6
11 Berlare 5 2 3 0 9/10 6
12 Latem 5 2 3 0 8/9 6
13 SK D'houtem 5 1 2 2 6/9 5
14 Kruibeke 5 1 4 0 2/17 3
15 Adegem 5 0 2 3 2/6 3
16 Haasdonk 5 0 5 0 1/15 0

 

 

VORIGE SPEELDAGVOLGENDE SPEELDAG

SPEELDAG 421/09/2019 - 22/09/2019

WEDSTRIJDRESULTAAT
Latem - Mariakerke 0-1
D'monde - SK D'houtem 2-0
Ardennen - J. Zulte 4-3
Adegem - Aalter 2-2
HO Kalken - Berlare 2-4
Bambrugge - Haasdonk 6-1
Kruibeke - Elene-Grotenb. 0-6
Voorde-Appelterre - E. Zele 2-1
KLASSEMENT
# GSWVGDSP
1 Voorde-Appelterre 4 4 0 0 8/1 12
2 Aalter 4 3 0 1 12/4 10
2 Elene-Grotenb. 4 3 0 1 12/4 10
4 Bambrugge 4 2 0 2 9/2 8
5 E. Zele 4 2 2 0 8/5 6
6 Latem 4 2 2 0 6/5 6
7 Ardennen 4 2 2 0 9/9 6
8 Berlare 4 2 2 0 8/8 6
9 D'monde 4 2 2 0 7/9 6
10 HO Kalken 4 1 1 2 7/7 5
11 Mariakerke 4 1 2 1 3/5 4
12 J. Zulte 4 1 3 0 7/6 3
13 Kruibeke 4 1 3 0 1/15 3
14 Adegem 4 0 1 3 2/3 3
15 SK D'houtem 4 0 2 2 4/8 2
16 Haasdonk 4 0 4 0 1/13 0

 

VORIGE SPEELDAGVOLGENDE SPEELDAG

SPEELDAG 314/09/2019 - 15/09/2019

WEDSTRIJDRESULTAAT
Berlare - Bambrugge 0-2
Aalter - D'monde 4-0
Haasdonk - Ardennen 0-3
Mariakerke - Adegem 0-0
Elene-Grotenb. - Latem 3-2
E. Zele - Kruibeke 5-0
SK D'houtem - HO Kalken 2-2
J. Zulte - Voorde-Appelterre 0-1
KLASSEMENT
# GSWVGDSP
1 Aalter 3 3 0 0 10/2 9
2 Voorde-Appelterre 3 3 0 0 6/0 9
3 Elene-Grotenb. 3 2 0 1 6/4 7
4 E. Zele 3 2 1 0 7/3 6
5 Latem 3 2 1 0 6/4 6
6 HO Kalken 3 1 0 2 5/3 5
7 Bambrugge 3 1 0 2 3/1 5
8 J. Zulte 3 1 2 0 4/2 3
9 Ardennen 3 1 2 0 5/6 3
10 Berlare 3 1 2 0 4/6 3
11 D'monde 3 1 2 0 5/9 3
12 Kruibeke 3 1 2 0 1/9 3
13 Adegem 3 0 1 2 0/1 2
14 SK D'houtem 3 0 1 2 4/6 2
15 Mariakerke 3 0 2 1 2/5 1
16 Haasdonk 3 0 3 0 0/7 0

 

VORIGE SPEELDAGVOLGENDE SPEELDAG

SPEELDAG 2 07/09/2019 - 08/09/2019

WEDSTRIJDRESULTAAT
Aalter - SK D'houtem 4-2
Latem - E. Zele 3-1
D'monde - Mariakerke 3-2
Ardennen - Berlare 2-4
Bambrugge - HO Kalken 1-1
Adegem - Elene-Grotenb. 0-0
Kruibeke - J. Zulte 0-4
Voorde-Appelterre - Haasdonk 3-0

VORIGE SPEELDAG


 

KLASSEMENT
# GSWVGDSP
1 Voorde-Appelterre 2 2 0 0 5/0 6
2 Aalter 2 2 0 0 6/2 6
3 Latem 2 2 0 0 4/1 6
4 HO Kalken 2 1 0 1 3/1 4
5 Elene-Grotenb. 2 1 0 1 3/2 4
6 J. Zulte 2 1 1 0 4/1 3
7 D'monde 2 1 1 0 5/5 3
8 Berlare 2 1 1 0 4/4 3
9 E. Zele 2 1 1 0 2/3 3
10 Kruibeke 2 1 1 0 1/4 3
11 Bambrugge 2 0 0 2 1/1 2
12 Adegem 2 0 1 1 0/1 1
13 SK D'houtem 2 0 1 1 2/4 1
14 Mariakerke 2 0 2 0 2/5 0
15 Ardennen 2 0 2 0 2/6 0
16 Haasdonk 2 0 2 0 0/4 0

 

VOLGENDE SPEELDAG

SPEELDAG 131/08/2019 - 01/09/2019

WEDSTRIJDRESULTAAT
Berlare - Voorde-Appelterre 0-2
J. Zulte - Latem 0-1
SK D'houtem - Bambrugge 0-0
Haasdonk - Kruibeke 0-1
E. Zele - Adegem 1-0
Mariakerke - Aalter 0-2
HO Kalken - Ardennen 2-0
Elene-Grotenb. - D'monde 3-2

 

KLASSEMENT

 

 

# GSWVGDSP
1 Voorde-Appelterre 1 1 0 0 2/0 3
1 Aalter 1 1 0 0 2/0 3
1 HO Kalken 1 1 0 0 2/0 3
4 Elene-Grotenb. 1 1 0 0 3/2 3
5 Kruibeke 1 1 0 0 1/0 3
5 Latem 1 1 0 0 1/0 3
5 E. Zele 1 1 0 0 1/0 3
8 Bambrugge 1 0 0 1 0/0 1
8 SK D'houtem 1 0 0 1 0/0 1
10 D'monde 1 0 1 0 2/3 0
11 J. Zulte 1 0 1 0 0/1 0
11 Haasdonk 1 0 1 0 0/1 0
11 Adegem 1 0 1 0 0/1 0
14 Berlare 1 0 1 0 0/2 0
14 Ardennen 1 0 1 0 0/2 0
14 Mariakerke 1 0 1 0 0/2 0
 
 
 
ONZE SPONSORS

Logo weboLogo carrosserie  lakkerij30stuer logo30Sportline Logo groen