Home

Welkom bij KJV-KRUIBEKE

 

            2é PROVINCIALE C                                                                                                                                        

  • logo vrasene VRASENE
  • logo haasdonk HAASDONK
  • logo bazel BAZEL
  • logo moerbeke MOERBEKE
  • logo sinaai SINAAI
  • logo sp.waasmunster SP.WAASMUNSTER
  • logo doorslaar DOORSLAAR
  • logo heikant HEIKANT
  • logo grembergen GREMBERGEN
  • logo kruibeke KRUIBEKE
  • logo yb beveren YB.BEVEREN
  • logo buggenhout BUGGENHOUT
  • logo schoonaarde SCHOONAARDE
  • logo sint gillis SINT GILLIS
  • logo meldert MELDERT
  • logo zaffelare ZAFFELARE

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    WEDSTRIJDEN EN KLASSEMENT 2C     

Datum   Uitslag
16-09-2017 19:30 KFC.VRASENE YB.BEVEREN
1 - 2
16-09-2017 19:30 SP.WAASMUNSTER A HEIKANT
7 - 1
16-09-2017 20:00 HAASDONK A ZAFFELARE A
4 - 1
17-09-2017 15:00 GREMBERGEN SINAAI
1 - 2
17-09-2017 15:00 JV.KRUIBEKE FC.MOERBEKE
3 - 0
17-09-2017 15:00 KE.BUGGENHOUT A TK.MELDERT
0 - 3
17-09-2017 15:00 SCHOONAARDE SKL.DOORSLAAR
0 - 1
17-09-2017 15:00 KV.ST.GILLIS BAZEL
1 - 0
         
24-09-2017 15:00 FC.MOERBEKE KE.BUGGENHOUT A
  -  
24-09-2017 15:00 SINAAI JV.KRUIBEKE
  -  
24-09-2017 15:00 SKL.DOORSLAAR KFC.VRASENE
  -  
24-09-2017 15:00 ZAFFELARE A SCHOONAARDE
  -  
24-09-2017 15:00 HEIKANT HAASDONK A
  -  
24-09-2017 15:00 TK.MELDERT SP.WAASMUNSTER A
  -  
24-09-2017 16:00 BAZEL GREMBERGEN
  -  
24-09-2017 16:00 YB.BEVEREN KV.ST.GILLIS
  -  

 

PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen
Algemene rangschikking
           
Doelpunten
 
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 JV.KRUIBEKE 3 3 0 0 7 1 6 9
2 SP.WAASMUNSTER A 3 2 1 0 11 4 7 7
2 SINAAI 3 2 1 0 6 2 4 7
2 SKL.DOORSLAAR 3 2 1 0 4 2 2 7
5 HAASDONK A 3 2 0 1 7 4 3 6
5 KFC.VRASENE 3 2 0 1 6 4 2 6
5 YB.BEVEREN 3 2 0 1 4 3 1 6
8 TK.MELDERT 3 1 1 1 4 2 2 4
9 GREMBERGEN 3 1 0 2 6 6 0 3
9 SCHOONAARDE 3 1 0 2 3 3 0 3
9 KE.BUGGENHOUT A 3 1 0 2 4 6 -2 3
9 KV.ST.GILLIS 3 1 0 2 3 6 -3 3
9 FC.MOERBEKE 3 1 0 2 2 7 -5 3
9 HEIKANT 3 1 0 2 5 12 -7 3
15 BAZEL 3 0 0 3 3 7 -4 0
15 ZAFFELARE A 3 0 0 3 3 9 -6 0

 

Datum   Uitslag
10-09-2017 15:00 BAZEL KFC.VRASENE
2 - 3
10-09-2017 15:00 SKL.DOORSLAAR HAASDONK A
2 - 1
10-09-2017 15:00 FC.MOERBEKE SINAAI
0 - 3
10-09-2017 15:00 TK.MELDERT JV.KRUIBEKE
0 - 1
10-09-2017 15:00 HEIKANT KE.BUGGENHOUT A
3 - 2
10-09-2017 15:00 ZAFFELARE A SP.WAASMUNSTER A
2 - 3
10-09-2017 16:00 YB.BEVEREN SCHOONAARDE
1 - 0
10-09-2017 15:00 KV.ST.GILLIS GREMBERGEN
2 - 4
         
16-09-2017 19:30 KFC.VRASENE YB.BEVEREN
  -  
16-09-2017 19:30 SP.WAASMUNSTER A HEIKANT
  -  
16-09-2017 20:00 HAASDONK A ZAFFELARE A
  -  
17-09-2017 15:00 JV.KRUIBEKE FC.MOERBEKE
  -  
17-09-2017 15:00 KE.BUGGENHOUT A TK.MELDERT
  -  
17-09-2017 15:00 SCHOONAARDE SKL.DOORSLAAR
  -  
17-09-2017 15:00 GREMBERGEN SINAAI
  -  
17-09-2017 15:00 KV.ST.GILLIS BAZEL
  -  

 

PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen
Algemene rangschikking
           
Doelpunten
 
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 KFC.VRASENE 2 2 0 0 5 2 3 6
1 JV.KRUIBEKE 2 2 0 0 4 1 3 6
3 SINAAI 2 1 1 0 4 1 3 4
3 SP.WAASMUNSTER A 2 1 1 0 4 3 1 4
3 SKL.DOORSLAAR 2 1 1 0 3 2 1 4
6 GREMBERGEN 2 1 0 1 5 4 1 3
6 KE.BUGGENHOUT A 2 1 0 1 4 3 1 3
6 SCHOONAARDE 2 1 0 1 3 2 1 3
6 HAASDONK A 2 1 0 1 3 3 0 3
6 YB.BEVEREN 2 1 0 1 2 2 0 3
6 HEIKANT 2 1 0 1 4 5 -1 3
6 FC.MOERBEKE 2 1 0 1 2 4 -2 3
13 TK.MELDERT 2 0 1 1 1 2 -1 1
14 BAZEL 2 0 0 2 3 6 -3 0
14 ZAFFELARE A 2 0 0 2 2 5 -3 0
14 KV.ST.GILLIS 2 0 0 2 2 6 -4 0

 

 

Uitslagen en kalender
Datum   Uitslag
02-09-2017 19:30 KFC.VRASENE KV.ST.GILLIS
2 - 0
02-09-2017 19:30 SP.WAASMUNSTER A SKL.DOORSLAAR
1 - 1
02-09-2017 20:00 HAASDONK A YB.BEVEREN
2 - 1
03-09-2017 15:00 GREMBERGEN FC.MOERBEKE
1 - 2
03-09-2017 15:00 JV.KRUIBEKE HEIKANT
3 - 1
03-09-2017 15:00 KE.BUGGENHOUT A ZAFFELARE A
2 - 0
03-09-2017 15:00 SCHOONAARDE BAZEL
3 - 1
03-09-2017 16:00 SINAAI TK.MELDERT
1 - 1
         
10-09-2017 15:00 BAZEL KFC.VRASENE
  -  
10-09-2017 15:00 FC.MOERBEKE SINAAI
  -  
10-09-2017 15:00 TK.MELDERT JV.KRUIBEKE
  -  
10-09-2017 15:00 HEIKANT KE.BUGGENHOUT A
  -  
10-09-2017 15:00 ZAFFELARE A SP.WAASMUNSTER A
  -  
10-09-2017 15:00 SKL.DOORSLAAR HAASDONK A
  -  
10-09-2017 16:00 YB.BEVEREN SCHOONAARDE
  -  
10-09-2017 15:00 KV.ST.GILLIS GREMBERGEN
  -  

 

 

 

PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen
Algemene rangschikking
           
Doelpunten
 
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 JV.KRUIBEKE 1 1 0 0 3 1 2 3
1 SCHOONAARDE 1 1 0 0 3 1 2 3
1 KE.BUGGENHOUT A 1 1 0 0 2 0 2 3
1 KFC.VRASENE 1 1 0 0 2 0 2 3
1 FC.MOERBEKE 1 1 0 0 2 1 1 3
1 HAASDONK A 1 1 0 0 2 1 1 3
7 SKL.DOORSLAAR 1 0 1 0 1 1 0 1
7 SINAAI 1 0 1 0 1 1 0 1
7 SP.WAASMUNSTER A 1 0 1 0 1 1 0 1
7 TK.MELDERT 1 0 1 0 1 1 0 1
11 GREMBERGEN 1 0 0 1 1 2 -1 0
11 YB.BEVEREN 1 0 0 1 1 2 -1 0
11 BAZEL 1 0 0 1 1 3 -2 0
11 HEIKANT 1 0 0 1 1 3 -2 0
11 KV.ST.GILLIS 1 0 0 1 0 2 -2 0
11 ZAFFELARE A 1 0 0 1 0 2 -2 0

 

 

   Onze sponsors

logo kasteelke black kopieLogo boerkeenboerinLogo webobasil.jpg2x20Logo carrosserie  lakkerij30

stuer logo30Sportline Logo groen