Home

 

            1é PROVINCIALE A                                                                                                                                        

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DSC06714 1 2

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
 
Kruibeke
Beste Sportvrienden,

  

Beste KJV'ers,

Het was een fantastisch tornooi, niet alleen door het weer, maar ook door de perfecte organisatie en de vele helpende handen ! Als club stonden we er !

Ik wil iedereen die zich heeft ingezet van harte bedanken, met een dikke proficiat aan de mensen van de organisatie.

Het was een dag om fier op te zijn !

Groeten,

Werner Bolsens

KJV Kampioen 2

 

    WEDSTRIJDEN EN KLASSEMENT 1A     

 

 
 
VORIGE SPEELDAGVOLGENDE SPEELDAG

SPEELDAG 7 12/10/2019 - 13/10/2019

WEDSTRIJDRESULTAAT
Adegem - Latem 4-0
Aalter - Voorde-Appelterre 1-1
J. Zulte - Berlare 2-1
Mariakerke - Ardennen 1-2
SK D'houtem - Haasdonk 2-1
E. Zele - HO Kalken 0-1
D'monde - Kruibeke 2-1
Elene-Grotenb. - Bambrugge 3-4
KLASSEMENT
# GSWVGDSP
1 Elene-Grotenb. 7 5 1 1 21/10 16
2 Voorde-Appelterre 7 5 1 1 14/7 16
3 D'monde 7 5 2 0 13/10 15
4 Aalter 7 4 1 2 18/9 14
5 Bambrugge 7 3 1 3 15/9 12
6 HO Kalken 7 3 1 3 10/7 12
7 SK D'houtem 7 3 2 2 11/11 11
8 J. Zulte 7 3 3 1 11/7 10
9 E. Zele 7 3 3 1 12/9 10
10 Ardennen 7 3 4 0 12/13 9
11 Berlare 7 2 4 1 13/15 7
12 Mariakerke 7 2 4 1 6/11 7
13 Latem 7 2 5 0 8/14 6
14 Kruibeke 7 2 5 0 5/20 6
15 Adegem 7 1 3 3 7/9 6
16 Haasdonk 7 0 6 1 5/20 1


VORIGE SPEELDAGVOLGENDE SPEELDAG

SPEELDAG 6 05/10/2019 - 06/10/2019

WEDSTRIJDRESULTAAT
Adegem - SK D'houtem 1-3
Latem - D'monde 0-1
Berlare - Haasdonk 3-3
Bambrugge - E. Zele 2-2
Voorde-Appelterre - Mariakerke 3-0
Kruibeke - Aalter 2-1
HO Kalken - J. Zulte 0-0
Ardennen - Elene-Grotenb. 0-1
KLASSEMENT
# GSWVGDSP
1 Elene-Grotenb. 6 5 0 1 18/6 16
2 Voorde-Appelterre 6 5 1 0 13/6 15
3 Aalter 6 4 1 1 17/8 13
4 D'monde 6 4 2 0 11/9 12
5 E. Zele 6 3 2 1 12/8 10
6 Bambrugge 6 2 1 3 11/6 9
7 HO Kalken 6 2 1 3 9/7 9
8 SK D'houtem 6 2 2 2 9/10 8
9 J. Zulte 6 2 3 1 9/6 7
10 Berlare 6 2 3 1 12/13 7
11 Mariakerke 6 2 3 1 5/9 7
12 Ardennen 6 2 4 0 10/12 6
13 Latem 6 2 4 0 8/10 6
14 Kruibeke 6 2 4 0 4/18 6
15 Adegem 6 0 3 3 3/9 3
16 Haasdonk 6 0 5 1 4/18 1

 

VORIGE SPEELDAGVOLGENDE SPEELDAG

SPEELDAG 528/09/2019 - 29/09/2019

WEDSTRIJDRESULTAAT
Haasdonk - HO Kalken 0-2
D'monde - Adegem 3-0
Mariakerke - Kruibeke 2-1
SK D'houtem - Berlare 2-1
Aalter - Latem 4-2
Elene-Grotenb. - Voorde-Appelterre 5-2
E. Zele - Ardennen 2-1
J. Zulte - Bambrugge 2-0
KLASSEMENT
# GSWVGDSP
1 Elene-Grotenb. 5 4 0 1 17/6 13
2 Aalter 5 4 0 1 16/6 13
3 Voorde-Appelterre 5 4 1 0 10/6 12
4 E. Zele 5 3 2 0 10/6 9
5 D'monde 5 3 2 0 10/9 9
6 Bambrugge 5 2 1 2 9/4 8
7 HO Kalken 5 2 1 2 9/7 8
8 Mariakerke 5 2 2 1 5/6 7
9 J. Zulte 5 2 3 0 9/6 6
10 Ardennen 5 2 3 0 10/11 6
11 Berlare 5 2 3 0 9/10 6
12 Latem 5 2 3 0 8/9 6
13 SK D'houtem 5 1 2 2 6/9 5
14 Kruibeke 5 1 4 0 2/17 3
15 Adegem 5 0 2 3 2/6 3
16 Haasdonk 5 0 5 0 1/15 0

 

 

VORIGE SPEELDAGVOLGENDE SPEELDAG

SPEELDAG 421/09/2019 - 22/09/2019

WEDSTRIJDRESULTAAT
Latem - Mariakerke 0-1
D'monde - SK D'houtem 2-0
Ardennen - J. Zulte 4-3
Adegem - Aalter 2-2
HO Kalken - Berlare 2-4
Bambrugge - Haasdonk 6-1
Kruibeke - Elene-Grotenb. 0-6
Voorde-Appelterre - E. Zele 2-1
KLASSEMENT
# GSWVGDSP
1 Voorde-Appelterre 4 4 0 0 8/1 12
2 Aalter 4 3 0 1 12/4 10
2 Elene-Grotenb. 4 3 0 1 12/4 10
4 Bambrugge 4 2 0 2 9/2 8
5 E. Zele 4 2 2 0 8/5 6
6 Latem 4 2 2 0 6/5 6
7 Ardennen 4 2 2 0 9/9 6
8 Berlare 4 2 2 0 8/8 6
9 D'monde 4 2 2 0 7/9 6
10 HO Kalken 4 1 1 2 7/7 5
11 Mariakerke 4 1 2 1 3/5 4
12 J. Zulte 4 1 3 0 7/6 3
13 Kruibeke 4 1 3 0 1/15 3
14 Adegem 4 0 1 3 2/3 3
15 SK D'houtem 4 0 2 2 4/8 2
16 Haasdonk 4 0 4 0 1/13 0

 

VORIGE SPEELDAGVOLGENDE SPEELDAG

SPEELDAG 314/09/2019 - 15/09/2019

WEDSTRIJDRESULTAAT
Berlare - Bambrugge 0-2
Aalter - D'monde 4-0
Haasdonk - Ardennen 0-3
Mariakerke - Adegem 0-0
Elene-Grotenb. - Latem 3-2
E. Zele - Kruibeke 5-0
SK D'houtem - HO Kalken 2-2
J. Zulte - Voorde-Appelterre 0-1
KLASSEMENT
# GSWVGDSP
1 Aalter 3 3 0 0 10/2 9
2 Voorde-Appelterre 3 3 0 0 6/0 9
3 Elene-Grotenb. 3 2 0 1 6/4 7
4 E. Zele 3 2 1 0 7/3 6
5 Latem 3 2 1 0 6/4 6
6 HO Kalken 3 1 0 2 5/3 5
7 Bambrugge 3 1 0 2 3/1 5
8 J. Zulte 3 1 2 0 4/2 3
9 Ardennen 3 1 2 0 5/6 3
10 Berlare 3 1 2 0 4/6 3
11 D'monde 3 1 2 0 5/9 3
12 Kruibeke 3 1 2 0 1/9 3
13 Adegem 3 0 1 2 0/1 2
14 SK D'houtem 3 0 1 2 4/6 2
15 Mariakerke 3 0 2 1 2/5 1
16 Haasdonk 3 0 3 0 0/7 0

 

VORIGE SPEELDAGVOLGENDE SPEELDAG

SPEELDAG 2 07/09/2019 - 08/09/2019

WEDSTRIJDRESULTAAT
Aalter - SK D'houtem 4-2
Latem - E. Zele 3-1
D'monde - Mariakerke 3-2
Ardennen - Berlare 2-4
Bambrugge - HO Kalken 1-1
Adegem - Elene-Grotenb. 0-0
Kruibeke - J. Zulte 0-4
Voorde-Appelterre - Haasdonk 3-0

VORIGE SPEELDAG


 

KLASSEMENT
# GSWVGDSP
1 Voorde-Appelterre 2 2 0 0 5/0 6
2 Aalter 2 2 0 0 6/2 6
3 Latem 2 2 0 0 4/1 6
4 HO Kalken 2 1 0 1 3/1 4
5 Elene-Grotenb. 2 1 0 1 3/2 4
6 J. Zulte 2 1 1 0 4/1 3
7 D'monde 2 1 1 0 5/5 3
8 Berlare 2 1 1 0 4/4 3
9 E. Zele 2 1 1 0 2/3 3
10 Kruibeke 2 1 1 0 1/4 3
11 Bambrugge 2 0 0 2 1/1 2
12 Adegem 2 0 1 1 0/1 1
13 SK D'houtem 2 0 1 1 2/4 1
14 Mariakerke 2 0 2 0 2/5 0
15 Ardennen 2 0 2 0 2/6 0
16 Haasdonk 2 0 2 0 0/4 0

 

VOLGENDE SPEELDAG

SPEELDAG 131/08/2019 - 01/09/2019

WEDSTRIJDRESULTAAT
Berlare - Voorde-Appelterre 0-2
J. Zulte - Latem 0-1
SK D'houtem - Bambrugge 0-0
Haasdonk - Kruibeke 0-1
E. Zele - Adegem 1-0
Mariakerke - Aalter 0-2
HO Kalken - Ardennen 2-0
Elene-Grotenb. - D'monde 3-2

 

KLASSEMENT

 

 

# GSWVGDSP
1 Voorde-Appelterre 1 1 0 0 2/0 3
1 Aalter 1 1 0 0 2/0 3
1 HO Kalken 1 1 0 0 2/0 3
4 Elene-Grotenb. 1 1 0 0 3/2 3
5 Kruibeke 1 1 0 0 1/0 3
5 Latem 1 1 0 0 1/0 3
5 E. Zele 1 1 0 0 1/0 3
8 Bambrugge 1 0 0 1 0/0 1
8 SK D'houtem 1 0 0 1 0/0 1
10 D'monde 1 0 1 0 2/3 0
11 J. Zulte 1 0 1 0 0/1 0
11 Haasdonk 1 0 1 0 0/1 0
11 Adegem 1 0 1 0 0/1 0
14 Berlare 1 0 1 0 0/2 0
14 Ardennen 1 0 1 0 0/2 0
14 Mariakerke 1 0 1 0 0/2 0
 
 
 
ONZE SPONSORS

Logo weboLogo carrosserie  lakkerij30stuer logo30Sportline Logo groen