Welkom bij KJV-KRUIBEKE

 

 Oude foto in afwachting van nieuwe ploegfoto

20150819 103231

  • Afdeling : 2é PROVINCIAAL(Oost-Vlaanderen)

 

 Nieuwe kalender seizoen 2017/18 tot winterstop

 

Datum Uitslag
02-09-2017 19:30 KFC.VRASENE KV.ST.GILLIS
  -  
02-09-2017 19:30 SP.WAASMUNSTER A SKL.DOORSLAAR
  -  
02-09-2017 20:00 HAASDONK A YB.BEVEREN
  -  
03-09-2017 15:00 KE.BUGGENHOUT A ZAFFELARE A
  -  
03-09-2017 15:00 JV.KRUIBEKE HEIKANT
  -  
03-09-2017 15:00 SINAAI TK.MELDERT
  -  
03-09-2017 15:00 SCHOONAARDE BAZEL
  -  
03-09-2017 15:00 GREMBERGEN FC.MOERBEKE
  -  
 
09-09-2017 20:00 YB.BEVEREN SCHOONAARDE
  -  
10-09-2017 15:00 FC.MOERBEKE SINAAI
  -  
10-09-2017 15:00 BAZEL KFC.VRASENE
  -  
10-09-2017 15:00 TK.MELDERT JV.KRUIBEKE
  -  
10-09-2017 15:00 SKL.DOORSLAAR HAASDONK A
  -  
10-09-2017 15:00 ZAFFELARE A SP.WAASMUNSTER A
  -  
10-09-2017 15:00 HEIKANT KE.BUGGENHOUT A
  -  
10-09-2017 15:00 KV.ST.GILLIS GREMBERGEN
  -  
 
16-09-2017 19:30 SP.WAASMUNSTER A HEIKANT
  -  
16-09-2017 19:30 KFC.VRASENE YB.BEVEREN
  -  
16-09-2017 20:00 HAASDONK A ZAFFELARE A
  -  
17-09-2017 15:00 SCHOONAARDE SKL.DOORSLAAR
  -  
17-09-2017 15:00 JV.KRUIBEKE FC.MOERBEKE
  -  
17-09-2017 15:00 GREMBERGEN SINAAI
  -  
17-09-2017 15:00 KE.BUGGENHOUT A TK.MELDERT
  -  
17-09-2017 15:00 KV.ST.GILLIS BAZEL
  -  
 
23-09-2017 20:00 YB.BEVEREN KV.ST.GILLIS
  -  
24-09-2017 15:00 HEIKANT HAASDONK A
  -  
24-09-2017 15:00 ZAFFELARE A SCHOONAARDE
  -  
24-09-2017 15:00 SKL.DOORSLAAR KFC.VRASENE
  -  
24-09-2017 15:00 BAZEL GREMBERGEN
  -  
24-09-2017 15:00 SINAAI JV.KRUIBEKE
  -  
24-09-2017 15:00 FC.MOERBEKE KE.BUGGENHOUT A
  -  
24-09-2017 15:00 TK.MELDERT SP.WAASMUNSTER A
  -  
 
30-09-2017 19:30 KFC.VRASENE ZAFFELARE A
  -  
30-09-2017 19:30 SP.WAASMUNSTER A FC.MOERBEKE
  -  
30-09-2017 20:00 HAASDONK A TK.MELDERT
  -  
01-10-2017 15:00 KE.BUGGENHOUT A SINAAI
  -  
01-10-2017 15:00 BAZEL YB.BEVEREN
  -  
01-10-2017 15:00 GREMBERGEN JV.KRUIBEKE
  -  
01-10-2017 15:00 SCHOONAARDE HEIKANT
  -  
01-10-2017 15:00 KV.ST.GILLIS SKL.DOORSLAAR
  -  
 
07-10-2017 20:00 YB.BEVEREN GREMBERGEN
  -  
08-10-2017 15:00 HEIKANT KFC.VRASENE
  -  
08-10-2017 15:00 ZAFFELARE A KV.ST.GILLIS
  -  
08-10-2017 15:00 SKL.DOORSLAAR BAZEL
  -  
08-10-2017 15:00 JV.KRUIBEKE KE.BUGGENHOUT A
  -  
08-10-2017 15:00 SINAAI SP.WAASMUNSTER A
  -  
08-10-2017 15:00 FC.MOERBEKE HAASDONK A
  -  
08-10-2017 15:00 TK.MELDERT SCHOONAARDE
  -  
 
14-10-2017 19:30 KFC.VRASENE TK.MELDERT
  -  
14-10-2017 19:30 SP.WAASMUNSTER A JV.KRUIBEKE
  -  
14-10-2017 20:00 YB.BEVEREN SKL.DOORSLAAR
  -  
14-10-2017 20:00 HAASDONK A SINAAI
  -  
15-10-2017 15:00 GREMBERGEN KE.BUGGENHOUT A
  -  
15-10-2017 15:00 BAZEL ZAFFELARE A
  -  
15-10-2017 15:00 SCHOONAARDE FC.MOERBEKE
  -  
15-10-2017 15:00 KV.ST.GILLIS HEIKANT
  -  
 
22-10-2017 15:00 FC.MOERBEKE KFC.VRASENE
  -  
22-10-2017 15:00 SINAAI SCHOONAARDE
  -  
22-10-2017 15:00 JV.KRUIBEKE HAASDONK A
  -  
22-10-2017 15:00 KE.BUGGENHOUT A SP.WAASMUNSTER A
  -  
22-10-2017 15:00 SKL.DOORSLAAR GREMBERGEN
  -  
22-10-2017 15:00 ZAFFELARE A YB.BEVEREN
  -  
22-10-2017 15:00 HEIKANT BAZEL
  -  
22-10-2017 15:00 TK.MELDERT KV.ST.GILLIS
  -  
 
28-10-2017 19:30 KFC.VRASENE SINAAI
  -  
28-10-2017 20:00 HAASDONK A KE.BUGGENHOUT A
  -  
28-10-2017 20:00 YB.BEVEREN HEIKANT
  -  
29-10-2017 15:00 GREMBERGEN SP.WAASMUNSTER A
  -  
29-10-2017 15:00 SCHOONAARDE JV.KRUIBEKE
  -  
29-10-2017 15:00 SKL.DOORSLAAR ZAFFELARE A
  -  
29-10-2017 15:00 BAZEL TK.MELDERT
  -  
29-10-2017 15:00 KV.ST.GILLIS FC.MOERBEKE
  -  
 
05-11-2017 14:30 HEIKANT SKL.DOORSLAAR
  -  
05-11-2017 14:30 ZAFFELARE A GREMBERGEN
  -  
05-11-2017 14:30 SP.WAASMUNSTER A HAASDONK A
  -  
05-11-2017 14:30 KE.BUGGENHOUT A SCHOONAARDE
  -  
05-11-2017 14:30 JV.KRUIBEKE KFC.VRASENE
  -  
05-11-2017 14:30 SINAAI KV.ST.GILLIS
  -  
05-11-2017 14:30 TK.MELDERT YB.BEVEREN
  -  
05-11-2017 14:30 FC.MOERBEKE BAZEL
  -  
 
11-11-2017 19:30 KFC.VRASENE KE.BUGGENHOUT A
  -  
11-11-2017 20:00 YB.BEVEREN FC.MOERBEKE
  -  
12-11-2017 14:30 SCHOONAARDE SP.WAASMUNSTER A
  -  
12-11-2017 14:30 KV.ST.GILLIS JV.KRUIBEKE
  -  
12-11-2017 14:30 SKL.DOORSLAAR TK.MELDERT
  -  
12-11-2017 14:30 GREMBERGEN HAASDONK A
  -  
12-11-2017 15:00 BAZEL SINAAI
  -  
12-11-2017 15:00 ZAFFELARE A HEIKANT
  -  
 
18-11-2017 19:30 SP.WAASMUNSTER A KFC.VRASENE
  -  
18-11-2017 20:00 HAASDONK A SCHOONAARDE
  -  
19-11-2017 14:30 FC.MOERBEKE SKL.DOORSLAAR
  -  
19-11-2017 14:30 HEIKANT GREMBERGEN
  -  
19-11-2017 14:30 KE.BUGGENHOUT A KV.ST.GILLIS
  -  
19-11-2017 15:00 SINAAI YB.BEVEREN
  -  
19-11-2017 15:00 TK.MELDERT ZAFFELARE A
  -  
19-11-2017 15:00 JV.KRUIBEKE BAZEL
  -  
 
25-11-2017 19:30 KFC.VRASENE HAASDONK A
  -  
25-11-2017 20:00 YB.BEVEREN JV.KRUIBEKE
  -  
26-11-2017 14:30 HEIKANT TK.MELDERT
  -  
26-11-2017 14:30 KV.ST.GILLIS SP.WAASMUNSTER A
  -  
26-11-2017 14:30 SKL.DOORSLAAR SINAAI
  -  
26-11-2017 14:30 GREMBERGEN SCHOONAARDE
  -  
26-11-2017 15:00 BAZEL KE.BUGGENHOUT A
  -  
26-11-2017 15:00 ZAFFELARE A FC.MOERBEKE
  -  
 
02-12-2017 19:30 SP.WAASMUNSTER A BAZEL
  -  
02-12-2017 20:00 HAASDONK A KV.ST.GILLIS
  -  
03-12-2017 14:30 KE.BUGGENHOUT A YB.BEVEREN
  -  
03-12-2017 14:30 GREMBERGEN TK.MELDERT
  -  
03-12-2017 14:30 FC.MOERBEKE HEIKANT
  -  
03-12-2017 14:30 SCHOONAARDE KFC.VRASENE
  -  
03-12-2017 15:00 SINAAI ZAFFELARE A
  -  
03-12-2017 15:00 JV.KRUIBEKE SKL.DOORSLAAR
  -  
 
09-12-2017 19:30 KFC.VRASENE GREMBERGEN
  -  
09-12-2017 20:00 YB.BEVEREN SP.WAASMUNSTER A
  -  
10-12-2017 14:30 SKL.DOORSLAAR KE.BUGGENHOUT A
  -  
10-12-2017 14:30 HEIKANT SINAAI
  -  
10-12-2017 14:30 KV.ST.GILLIS SCHOONAARDE
  -  
10-12-2017 15:00 BAZEL HAASDONK A
  -  
10-12-2017 15:00 ZAFFELARE A JV.KRUIBEKE
  -  
10-12-2017 15:00 TK.MELDERT FC.MOERBEKE
  -  
 
16-12-2017 20:00 YB.BEVEREN HAASDONK A
  -  
17-12-2017 14:30 HEIKANT JV.KRUIBEKE
  -  
17-12-2017 14:30 FC.MOERBEKE GREMBERGEN
  -  
17-12-2017 14:30 KV.ST.GILLIS KFC.VRASENE
  -  
17-12-2017 14:30 SKL.DOORSLAAR SP.WAASMUNSTER A
  -  
17-12-2017 15:00 TK.MELDERT SINAAI
  -  
17-12-2017 15:00 BAZEL SCHOONAARDE
  -  
17-12-2017 15:00 ZAFFELARE A KE.BUGGENHOUT A
  -  

 

 

Kalender en uitslagen tot einde seizoen 2016-2017

 

logo kasteelke black kopiecid image003 png01D04B59Logo webobasil.jpg2x20

ASF2-60Logo carrosserie  lakkerij30stuer logo30Sportline Logo groen

 

 

 

 
Datum Uitslag
02-09-2017 19:30 AALTER VK.ROBUR A
  -  
03-09-2017 15:00 ELENE-GROTENBERGE A DE PINTE
  -  
03-09-2017 15:00 HO.KALKEN A SK.LOCHRISTI A
  -  
03-09-2017 15:00 DENDERMONDE SK.BERLARE
  -  
03-09-2017 15:00 VOORDE K.FC.EENDR.ZELE A
  -  
03-09-2017 15:00 K.FC.SP.ST-GILLIS WAAS KVV.ARDENNEN
  -  
03-09-2017 15:00 KVE.DRONGEN SOTTEGEM A
  -  
03-09-2017 15:00 KVV.ZELZATE APPELTERRE
  -  
 
09-09-2017 19:30 DE PINTE KVE.DRONGEN
  -  
09-09-2017 19:30 SK.BERLARE AALTER
  -  
09-09-2017 20:00 SOTTEGEM A HO.KALKEN A
  -  
10-09-2017 15:00 K.FC.EENDR.ZELE A DENDERMONDE
  -  
10-09-2017 15:00 SK.LOCHRISTI A VOORDE
  -  
10-09-2017 15:00 KVV.ARDENNEN KVV.ZELZATE
  -  
10-09-2017 15:00 APPELTERRE ELENE-GROTENBERGE A
  -  
10-09-2017 15:00 VK.ROBUR A K.FC.SP.ST-GILLIS WAAS
  -  
 
16-09-2017 19:30 AALTER K.FC.EENDR.ZELE A
  -  
16-09-2017 19:30 DE PINTE APPELTERRE
  -  
17-09-2017 15:00 DENDERMONDE SK.LOCHRISTI A
  -  
17-09-2017 15:00 VOORDE SOTTEGEM A
  -  
17-09-2017 15:00 ELENE-GROTENBERGE A KVV.ARDENNEN
  -  
17-09-2017 15:00 KVE.DRONGEN HO.KALKEN A
  -  
17-09-2017 15:00 KVV.ZELZATE VK.ROBUR A
  -  
17-09-2017 15:00 K.FC.SP.ST-GILLIS WAAS SK.BERLARE
  -  
 
23-09-2017 19:30 SK.BERLARE KVV.ZELZATE
  -  
23-09-2017 20:00 SOTTEGEM A DENDERMONDE
  -  
24-09-2017 15:00 KVV.ARDENNEN DE PINTE
  -  
24-09-2017 15:00 APPELTERRE KVE.DRONGEN
  -  
24-09-2017 15:00 HO.KALKEN A VOORDE
  -  
24-09-2017 15:00 VK.ROBUR A ELENE-GROTENBERGE A
  -  
24-09-2017 15:00 K.FC.EENDR.ZELE A K.FC.SP.ST-GILLIS WAAS
  -  
24-09-2017 15:00 SK.LOCHRISTI A AALTER
  -  
 
30-09-2017 19:30 DE PINTE VK.ROBUR A
  -  
30-09-2017 19:30 AALTER SOTTEGEM A
  -  
01-10-2017 15:00 ELENE-GROTENBERGE A SK.BERLARE
  -  
01-10-2017 15:00 APPELTERRE KVV.ARDENNEN
  -  
01-10-2017 15:00 DENDERMONDE HO.KALKEN A
  -  
01-10-2017 15:00 K.FC.SP.ST-GILLIS WAAS SK.LOCHRISTI A
  -  
01-10-2017 15:00 KVV.ZELZATE K.FC.EENDR.ZELE A
  -  
01-10-2017 15:00 KVE.DRONGEN VOORDE
  -  
 
07-10-2017 19:30 SK.BERLARE DE PINTE
  -  
07-10-2017 20:00 SOTTEGEM A K.FC.SP.ST-GILLIS WAAS
  -  
08-10-2017 15:00 VOORDE DENDERMONDE
  -  
08-10-2017 15:00 KVV.ARDENNEN KVE.DRONGEN
  -  
08-10-2017 15:00 VK.ROBUR A APPELTERRE
  -  
08-10-2017 15:00 SK.LOCHRISTI A KVV.ZELZATE
  -  
08-10-2017 15:00 K.FC.EENDR.ZELE A ELENE-GROTENBERGE A
  -  
08-10-2017 15:00 HO.KALKEN A AALTER
  -  
 
14-10-2017 19:30 DE PINTE K.FC.EENDR.ZELE A
  -  
14-10-2017 19:30 AALTER VOORDE
  -  
15-10-2017 15:00 KVV.ZELZATE SOTTEGEM A
  -  
15-10-2017 15:00 K.FC.SP.ST-GILLIS WAAS HO.KALKEN A
  -  
15-10-2017 15:00 APPELTERRE SK.BERLARE
  -  
15-10-2017 15:00 KVV.ARDENNEN VK.ROBUR A
  -  
15-10-2017 15:00 KVE.DRONGEN DENDERMONDE
  -  
15-10-2017 15:00 ELENE-GROTENBERGE A SK.LOCHRISTI A
  -  
 
21-10-2017 19:30 SK.BERLARE KVV.ARDENNEN
  -  
21-10-2017 20:00 SOTTEGEM A ELENE-GROTENBERGE A
  -  
22-10-2017 15:00 K.FC.EENDR.ZELE A APPELTERRE
  -  
22-10-2017 15:00 VK.ROBUR A KVE.DRONGEN
  -  
22-10-2017 15:00 DENDERMONDE AALTER
  -  
22-10-2017 15:00 VOORDE K.FC.SP.ST-GILLIS WAAS
  -  
22-10-2017 15:00 SK.LOCHRISTI A DE PINTE
  -  
22-10-2017 15:00 HO.KALKEN A KVV.ZELZATE
  -  
 
28-10-2017 19:30 DE PINTE SOTTEGEM A
  -  
29-10-2017 15:00 ELENE-GROTENBERGE A HO.KALKEN A
  -  
29-10-2017 15:00 APPELTERRE SK.LOCHRISTI A
  -  
29-10-2017 15:00 KVV.ARDENNEN K.FC.EENDR.ZELE A
  -  
29-10-2017 15:00 VK.ROBUR A SK.BERLARE
  -  
29-10-2017 15:00 K.FC.SP.ST-GILLIS WAAS DENDERMONDE
  -  
29-10-2017 15:00 KVV.ZELZATE VOORDE
  -  
29-10-2017 15:00 KVE.DRONGEN AALTER
  -  
 
05-11-2017 14:30 AALTER K.FC.SP.ST-GILLIS WAAS
  -  
05-11-2017 14:30 VOORDE ELENE-GROTENBERGE A
  -  
05-11-2017 14:30 HO.KALKEN A DE PINTE
  -  
05-11-2017 14:30 SOTTEGEM A APPELTERRE
  -  
05-11-2017 14:30 DENDERMONDE KVV.ZELZATE
  -  
05-11-2017 14:30 SK.BERLARE KVE.DRONGEN
  -  
05-11-2017 14:30 K.FC.EENDR.ZELE A VK.ROBUR A
  -  
05-11-2017 14:30 SK.LOCHRISTI A KVV.ARDENNEN
  -  
 
11-11-2017 19:30 DE PINTE VOORDE
  -  
11-11-2017 19:30 SK.BERLARE K.FC.EENDR.ZELE A
  -  
12-11-2017 14:30 KVV.ARDENNEN SOTTEGEM A
  -  
12-11-2017 14:30 APPELTERRE HO.KALKEN A
  -  
12-11-2017 14:30 ELENE-GROTENBERGE A DENDERMONDE
  -  
12-11-2017 14:30 VK.ROBUR A SK.LOCHRISTI A
  -  
12-11-2017 14:30 KVE.DRONGEN K.FC.SP.ST-GILLIS WAAS
  -  
12-11-2017 14:30 KVV.ZELZATE AALTER
  -  
 
18-11-2017 19:30 AALTER ELENE-GROTENBERGE A
  -  
18-11-2017 20:00 SOTTEGEM A VK.ROBUR A
  -  
19-11-2017 14:30 VOORDE APPELTERRE
  -  
19-11-2017 14:30 DENDERMONDE DE PINTE
  -  
19-11-2017 14:30 HO.KALKEN A KVV.ARDENNEN
  -  
19-11-2017 14:30 K.FC.SP.ST-GILLIS WAAS KVV.ZELZATE
  -  
19-11-2017 14:30 SK.LOCHRISTI A SK.BERLARE
  -  
19-11-2017 15:00 K.FC.EENDR.ZELE A KVE.DRONGEN
  -  
 
25-11-2017 19:30 SK.BERLARE SOTTEGEM A
  -  
25-11-2017 19:30 DE PINTE AALTER
  -  
26-11-2017 14:30 VK.ROBUR A HO.KALKEN A
  -  
26-11-2017 14:30 APPELTERRE DENDERMONDE
  -  
26-11-2017 14:30 ELENE-GROTENBERGE A K.FC.SP.ST-GILLIS WAAS
  -  
26-11-2017 14:30 KVV.ARDENNEN VOORDE
  -  
26-11-2017 14:30 KVE.DRONGEN KVV.ZELZATE
  -  
26-11-2017 15:00 K.FC.EENDR.ZELE A SK.LOCHRISTI A
  -  
 
02-12-2017 19:30 AALTER APPELTERRE
  -  
02-12-2017 20:00 SOTTEGEM A K.FC.EENDR.ZELE A
  -  
03-12-2017 14:30 HO.KALKEN A SK.BERLARE
  -  
03-12-2017 14:30 DENDERMONDE KVV.ARDENNEN
  -  
03-12-2017 14:30 K.FC.SP.ST-GILLIS WAAS DE PINTE
  -  
03-12-2017 14:30 KVV.ZELZATE ELENE-GROTENBERGE A
  -  
03-12-2017 14:30 KVE.DRONGEN SK.LOCHRISTI A
  -  
03-12-2017 14:30 VOORDE VK.ROBUR A
  -  
 
09-12-2017 19:30 SK.BERLARE VOORDE
  -  
09-12-2017 19:30 DE PINTE KVV.ZELZATE
  -  
10-12-2017 14:30 KVV.ARDENNEN AALTER
  -  
10-12-2017 14:30 APPELTERRE K.FC.SP.ST-GILLIS WAAS
  -  
10-12-2017 14:30 ELENE-GROTENBERGE A KVE.DRONGEN
  -  
10-12-2017 14:30 VK.ROBUR A DENDERMONDE
  -  
10-12-2017 14:30 SK.LOCHRISTI A SOTTEGEM A
  -  
10-12-2017 15:00 K.FC.EENDR.ZELE A HO.KALKEN A
  -  
 
16-12-2017 19:30 DE PINTE ELENE-GROTENBERGE A
  -  
16-12-2017 19:30 SK.BERLARE DENDERMONDE
  -  
16-12-2017 20:00 SOTTEGEM A KVE.DRONGEN
  -  
17-12-2017 14:30 VK.ROBUR A AALTER
  -  
17-12-2017 14:30 KVV.ARDENNEN K.FC.SP.ST-GILLIS WAAS
  -  
17-12-2017 14:30 APPELTERRE KVV.ZELZATE
  -  
17-12-2017 14:30 SK.LOCHRISTI A HO.KALKEN A
  -  
17-12-2017 15:00 K.FC.EENDR.ZELE A VOORDE
  -