Welkom bij KJV-KRUIBEKE

 

JVKruibeke2017 2018 o

  • Afdeling : 2é PROVINCIAAL(Oost-Vlaanderen)

 

 Nieuwe kalender seizoen 2017/18 tot winterstop

Datum   Uitslag
02-09-2017 19:30 KFC.VRASENE KV.ST.GILLIS
2  - 0 
02-09-2017 19:30 SP.WAASMUNSTER A SKL.DOORSLAAR
1  - 1 
02-09-2017 20:00 HAASDONK A YB.BEVEREN
2  - 1 
03-09-2017 15:00 KE.BUGGENHOUT A ZAFFELARE A
2  - 0 
03-09-2017 15:00 JV.KRUIBEKE HEIKANT
3  - 1 
03-09-2017 15:00 SINAAI TK.MELDERT
1  - 1 
03-09-2017 15:00 SCHOONAARDE BAZEL
3  - 1 
03-09-2017 15:00 GREMBERGEN FC.MOERBEKE
1  - 2 
         
09-09-2017 20:00 YB.BEVEREN SCHOONAARDE
1  - 0 
10-09-2017 15:00 FC.MOERBEKE SINAAI
0  - 3 
10-09-2017 15:00 BAZEL KFC.VRASENE
 2  - 3  
10-09-2017 15:00 TK.MELDERT JV.KRUIBEKE
0  - 1 
10-09-2017 15:00 SKL.DOORSLAAR HAASDONK A
2  - 1 
10-09-2017 15:00 ZAFFELARE A SP.WAASMUNSTER A
2  - 3 
10-09-2017 15:00 HEIKANT KE.BUGGENHOUT A
3  - 2 
10-09-2017 15:00 KV.ST.GILLIS GREMBERGEN
2  - 4 
         
16-09-2017 19:30 SP.WAASMUNSTER A HEIKANT
7  - 1 
16-09-2017 19:30 KFC.VRASENE YB.BEVEREN
1  - 2 
16-09-2017 20:00 HAASDONK A ZAFFELARE A
4  - 1 
17-09-2017 15:00 SCHOONAARDE SKL.DOORSLAAR
0  - 1 
17-09-2017 15:00 JV.KRUIBEKE FC.MOERBEKE
3  - 0 
17-09-2017 15:00 GREMBERGEN SINAAI
1  - 2 
17-09-2017 15:00 KE.BUGGENHOUT A TK.MELDERT
0  - 3 
17-09-2017 15:00 KV.ST.GILLIS BAZEL
1  - 0 
         
23-09-2017 20:00 YB.BEVEREN KV.ST.GILLIS
1  - 1 
24-09-2017 15:00 HEIKANT HAASDONK A
2  - 3 
24-09-2017 15:00 ZAFFELARE A SCHOONAARDE
0  - 5 
24-09-2017 15:00 SKL.DOORSLAAR KFC.VRASENE
2  - 1 
24-09-2017 15:00 BAZEL GREMBERGEN
2  - 1 
24-09-2017 15:00 SINAAI JV.KRUIBEKE
1  - 1 
24-09-2017 15:00 FC.MOERBEKE KE.BUGGENHOUT A
1  - 0 
24-09-2017 15:00 TK.MELDERT SP.WAASMUNSTER A
1  - 3 
         
30-09-2017 19:30 KFC.VRASENE ZAFFELARE A
6  - 1 
30-09-2017 19:30 SP.WAASMUNSTER A FC.MOERBEKE
3  - 2 
30-09-2017 20:00 HAASDONK A TK.MELDERT
1  - 1 
01-10-2017 15:00 KE.BUGGENHOUT A SINAAI
0  - 1 
01-10-2017 15:00 BAZEL YB.BEVEREN
3  - 3 
01-10-2017 15:00 GREMBERGEN JV.KRUIBEKE
1  - 0 
01-10-2017 15:00 SCHOONAARDE HEIKANT
1  - 1 
01-10-2017 15:00 KV.ST.GILLIS SKL.DOORSLAAR
1  - 0 
         
07-10-2017 20:00 YB.BEVEREN GREMBERGEN
0  - 1 
08-10-2017 15:00 HEIKANT KFC.VRASENE
1  - 5 
08-10-2017 15:00 ZAFFELARE A KV.ST.GILLIS
1  - 3 
08-10-2017 15:00 SKL.DOORSLAAR BAZEL
2  - 2 
08-10-2017 15:00 JV.KRUIBEKE KE.BUGGENHOUT A
4  - 0 
08-10-2017 15:00 SINAAI SP.WAASMUNSTER A
0  - 1 
08-10-2017 15:00 FC.MOERBEKE HAASDONK A
1  - 3 
08-10-2017 15:00 TK.MELDERT SCHOONAARDE
2  - 1 
         
14-10-2017 19:30 KFC.VRASENE TK.MELDERT
4  - 0 
14-10-2017 19:30 SP.WAASMUNSTER A JV.KRUIBEKE
2  - 0 
14-10-2017 20:00 YB.BEVEREN SKL.DOORSLAAR
1  - 4 
14-10-2017 20:00 HAASDONK A SINAAI
4  - 1 
15-10-2017 15:00 GREMBERGEN KE.BUGGENHOUT A
1  - 0 
15-10-2017 15:00 BAZEL ZAFFELARE A
6  - 1 
15-10-2017 15:00 SCHOONAARDE FC.MOERBEKE
3  - 1 
15-10-2017 15:00 KV.ST.GILLIS HEIKANT
0  - 3 
         
22-10-2017 15:00 FC.MOERBEKE KFC.VRASENE
3  - 2 
22-10-2017 15:00 SINAAI SCHOONAARDE
1  - 1 
22-10-2017 15:00 JV.KRUIBEKE HAASDONK A
1  - 1 
22-10-2017 15:00 KE.BUGGENHOUT A SP.WAASMUNSTER A
1  - 0 
22-10-2017 15:00 SKL.DOORSLAAR GREMBERGEN
2  - 1 
22-10-2017 15:00 ZAFFELARE A YB.BEVEREN
4 - 4
22-10-2017 15:00 HEIKANT BAZEL
4  - 1 
22-10-2017 15:00 TK.MELDERT KV.ST.GILLIS
4  - 1 
         
28-10-2017 19:30 KFC.VRASENE SINAAI
0  - 2 
28-10-2017 20:00 HAASDONK A KE.BUGGENHOUT A
0  - 2 
28-10-2017 20:00 YB.BEVEREN HEIKANT
1  - 3 
29-10-2017 15:00 GREMBERGEN SP.WAASMUNSTER A
0  - 0 
29-10-2017 15:00 SCHOONAARDE JV.KRUIBEKE
0  - 2 
29-10-2017 15:00 SKL.DOORSLAAR ZAFFELARE A
7  - 1 
29-10-2017 15:00 BAZEL TK.MELDERT
1  - 4 
29-10-2017 15:00 KV.ST.GILLIS FC.MOERBEKE
2  - 0 
         
05-11-2017 14:30 HEIKANT SKL.DOORSLAAR
3  - 4 
05-11-2017 14:30 ZAFFELARE A GREMBERGEN
0  - 4 
05-11-2017 14:30 SP.WAASMUNSTER A HAASDONK A
1  - 1 
05-11-2017 14:30 KE.BUGGENHOUT A SCHOONAARDE
2  - 1 
05-11-2017 14:30 JV.KRUIBEKE KFC.VRASENE
1  - 2 
05-11-2017 14:30 SINAAI KV.ST.GILLIS
0  - 0 
05-11-2017 14:30 TK.MELDERT YB.BEVEREN
1  - 2 
05-11-2017 14:30 FC.MOERBEKE BAZEL
1  - 3 
         
11-11-2017 19:30 KFC.VRASENE KE.BUGGENHOUT A
1  - 2 
11-11-2017 20:00 YB.BEVEREN FC.MOERBEKE
0  - 1 
12-11-2017 14:30 SCHOONAARDE SP.WAASMUNSTER A
2  - 1 
12-11-2017 14:30 KV.ST.GILLIS JV.KRUIBEKE
3  - 1 
12-11-2017 14:30 SKL.DOORSLAAR TK.MELDERT
2  - 0 
12-11-2017 14:30 GREMBERGEN HAASDONK A
1  - 0 
12-11-2017 15:00 BAZEL SINAAI
1  - 3 
12-11-2017 15:00 ZAFFELARE A HEIKANT
3  - 1 
         
18-11-2017 19:30 SP.WAASMUNSTER A KFC.VRASENE
2  - 0 
18-11-2017 20:00 HAASDONK A SCHOONAARDE
0  - 1 
19-11-2017 14:30 FC.MOERBEKE SKL.DOORSLAAR
0  - 0 
19-11-2017 14:30 HEIKANT GREMBERGEN
2  - 1 
19-11-2017 14:30 KE.BUGGENHOUT A KV.ST.GILLIS
0  - 1 
19-11-2017 15:00 SINAAI YB.BEVEREN
3  - 1 
19-11-2017 15:00 TK.MELDERT ZAFFELARE A
2  - 0 
19-11-2017 15:00 JV.KRUIBEKE BAZEL
2  - 1 
         
25-11-2017 19:30 KFC.VRASENE HAASDONK A
1  - 1 
25-11-2017 20:00 YB.BEVEREN JV.KRUIBEKE
1  - 0 
26-11-2017 14:30 HEIKANT TK.MELDERT
1  - 0 
26-11-2017 14:30 KV.ST.GILLIS SP.WAASMUNSTER A
1  - 3 
26-11-2017 14:30 SKL.DOORSLAAR SINAAI
5  - 2 
26-11-2017 14:30 GREMBERGEN SCHOONAARDE
4  - 1 
26-11-2017 15:00 BAZEL KE.BUGGENHOUT A
3  - 0 
26-11-2017 15:00 ZAFFELARE A FC.MOERBEKE
3  - 2 
         
02-12-2017 19:30 SP.WAASMUNSTER A BAZEL
1  - 2 
02-12-2017 20:00 HAASDONK A KV.ST.GILLIS
1  - 1 
03-12-2017 14:30 KE.BUGGENHOUT A YB.BEVEREN
0  - 0
03-12-2017 14:30 GREMBERGEN TK.MELDERT
1  - 0 
03-12-2017 14:30 FC.MOERBEKE HEIKANT
1  - 0 
03-12-2017 14:30 SCHOONAARDE KFC.VRASENE
1  - 2 
03-12-2017 15:00 SINAAI ZAFFELARE A
3  - 0 
03-12-2017 15:00 JV.KRUIBEKE SKL.DOORSLAAR
3  - 0 
         
09-12-2017 19:30 KFC.VRASENE GREMBERGEN
2  - 1 
09-12-2017 20:00 YB.BEVEREN SP.WAASMUNSTER A
3  - 1 
10-12-2017 14:30 SKL.DOORSLAAR KE.BUGGENHOUT A
  -  
10-12-2017 14:30 HEIKANT SINAAI
  -  
10-12-2017 14:30 KV.ST.GILLIS SCHOONAARDE
  -  
10-12-2017 15:00 BAZEL HAASDONK A
  -  
10-12-2017 15:00 ZAFFELARE A JV.KRUIBEKE
  -  
10-12-2017 15:00 TK.MELDERT FC.MOERBEKE
  -  
         
16-12-2017 20:00 YB.BEVEREN HAASDONK A
3  - 2 
17-12-2017 14:30 HEIKANT JV.KRUIBEKE
1  - 1 
17-12-2017 14:30 FC.MOERBEKE GREMBERGEN
0  - 2 
17-12-2017 14:30 KV.ST.GILLIS KFC.VRASENE
1  - 0 
17-12-2017 14:30 SKL.DOORSLAAR SP.WAASMUNSTER A
0  - 3 
17-12-2017 15:00 TK.MELDERT SINAAI
2  - 2 
17-12-2017 15:00 BAZEL SCHOONAARDE
1  - 0 
17-12-2017 15:00 ZAFFELARE A KE.BUGGENHOUT A
3  - 1 

 

Winterstop

Datum   Uitslag
06-01-2018 19:30 SP.WAASMUNSTER A ZAFFELARE A
3 - 1
06-01-2018 19:30 KFC.VRASENE BAZEL
0 - 0
06-01-2018 20:00 HAASDONK A SKL.DOORSLAAR
0 - 1
07-01-2018 14:30 KE.BUGGENHOUT A HEIKANT
0 - 0
07-01-2018 14:30 SCHOONAARDE YB.BEVEREN
1 - 0
07-01-2018 14:30 GREMBERGEN KV.ST.GILLIS
6 - 0
07-01-2018 15:00 JV.KRUIBEKE TK.MELDERT
2 - 1
07-01-2018 15:00 SINAAI FC.MOERBEKE
2 - 1
         
13-01-2018 20:00 YB.BEVEREN KFC.VRASENE
0  - 1 
14-01-2018 14:30 BAZEL KV.ST.GILLIS
6  - 4 
14-01-2018 14:30 HEIKANT SP.WAASMUNSTER A
0  - 1 
14-01-2018 14:30 SKL.DOORSLAAR SCHOONAARDE
2  - 1 
14-01-2018 14:30 FC.MOERBEKE JV.KRUIBEKE
2  - 3 
14-01-2018 15:00 SINAAI GREMBERGEN
1  - 1 
14-01-2018 15:00 ZAFFELARE A HAASDONK A
4  - 1 
14-01-2018 15:00 TK.MELDERT KE.BUGGENHOUT A
2  - 0 
         
20-01-2018 19:30 SP.WAASMUNSTER A TK.MELDERT
2  - 1 
20-01-2018 19:30 KFC.VRASENE SKL.DOORSLAAR
2  - 2 
20-01-2018 20:00 HAASDONK A HEIKANT
2  - 2 
21-01-2018 15:00 GREMBERGEN BAZEL
5  - 2 
21-01-2018 15:00 JV.KRUIBEKE SINAAI
1  - 2 
21-01-2018 15:00 SCHOONAARDE ZAFFELARE A
1  - 0 
21-01-2018 15:00 KE.BUGGENHOUT A FC.MOERBEKE
3  - 2 
21-01-2018 15:00 KV.ST.GILLIS YB.BEVEREN
3  - 1 
         
28-01-2018 15:00 FC.MOERBEKE SP.WAASMUNSTER A
1  - 5 
28-01-2018 15:00 JV.KRUIBEKE GREMBERGEN
1  - 3 
28-01-2018 15:00 TK.MELDERT HAASDONK A
1  - 1 
28-01-2018 15:00 SKL.DOORSLAAR KV.ST.GILLIS
1  - 2 
28-01-2018 15:00 HEIKANT SCHOONAARDE
2  - 4 
28-01-2018 15:00 ZAFFELARE A KFC.VRASENE
1  - 1 
28-01-2018 16:00 SINAAI KE.BUGGENHOUT A
1  - 0 
28-01-2018 15:00 YB.BEVEREN BAZEL
2  - 3 
         
03-02-2018 19:30 KFC.VRASENE HEIKANT
1  - 1 
03-02-2018 19:30 SP.WAASMUNSTER A SINAAI
2  - 1 
03-02-2018 20:00 HAASDONK A FC.MOERBEKE
2  - 5 
04-02-2018 15:00 SCHOONAARDE TK.MELDERT
4  - 0 
04-02-2018 15:00 GREMBERGEN YB.BEVEREN
1  - 1 
04-02-2018 15:00 BAZEL SKL.DOORSLAAR
2  - 1 
04-02-2018 15:00 KE.BUGGENHOUT A JV.KRUIBEKE
1  - 2 
04-02-2018 15:00 KV.ST.GILLIS ZAFFELARE A
2  - 1 
         
10-02-2018 20:00 TK.MELDERT FC.MOERBEKE
2  - 0 
11-02-2018 15:00 HEIKANT SINAAI
1  - 2 
11-02-2018 15:00 ZAFFELARE A JV.KRUIBEKE
2  - 3 
11-02-2018 15:00 SKL.DOORSLAAR KE.BUGGENHOUT A
3  - 0 
11-02-2018 15:00 BAZEL HAASDONK A
3  - 1 
11-02-2018 15:00 KV.ST.GILLIS SCHOONAARDE
3  - 2 
         
18-02-2018 15:00 HEIKANT KV.ST.GILLIS
2  - 1 
18-02-2018 15:00 ZAFFELARE A BAZEL
0  - 2 
18-02-2018 15:00 SKL.DOORSLAAR YB.BEVEREN
2  - 1 
18-02-2018 15:00 TK.MELDERT KFC.VRASENE
1  - 1 
18-02-2018 15:00 JV.KRUIBEKE SP.WAASMUNSTER A
3  - 2 
18-02-2018 15:00 KE.BUGGENHOUT A GREMBERGEN
1  - 1 
18-02-2018 15:00 SINAAI HAASDONK A
0  - 2 
18-02-2018 15:00 FC.MOERBEKE SCHOONAARDE
2  - 1 
         
24-02-2018 19:30 KFC.VRASENE FC.MOERBEKE
2  - 3 
24-02-2018 19:30 SP.WAASMUNSTER A KE.BUGGENHOUT A
1  - 3 
24-02-2018 20:00 HAASDONK A JV.KRUIBEKE
0  - 2 
24-02-2018 20:00 YB.BEVEREN ZAFFELARE A
2  - 0 
25-02-2018 15:00 BAZEL HEIKANT
5  - 2 
25-02-2018 15:00 GREMBERGEN SKL.DOORSLAAR
1  - 1 
25-02-2018 15:00 SCHOONAARDE SINAAI
3  - 0 
25-02-2018 15:00 KV.ST.GILLIS TK.MELDERT
2  - 1 
         
03-03-2018 19:30 SP.WAASMUNSTER A GREMBERGEN
0  - 2 
03-03-2018 20:00 KE.BUGGENHOUT A HAASDONK A
3  - 4 
04-03-2018 15:00 ZAFFELARE A SKL.DOORSLAAR
4  - 1 
04-03-2018 15:00 HEIKANT YB.BEVEREN
4  - 2 
04-03-2018 15:00 TK.MELDERT BAZEL
2  - 3 
04-03-2018 15:00 FC.MOERBEKE KV.ST.GILLIS
1  - 5 
04-03-2018 15:00 JV.KRUIBEKE SCHOONAARDE
3  - 2 
04-03-2018 16:00 SINAAI KFC.VRASENE
1  - 3 
         
10-03-2018 19:30 KFC.VRASENE JV.KRUIBEKE
1  - 1 
10-03-2018 20:00 HAASDONK A SP.WAASMUNSTER A
1  - 2 
10-03-2018 20:00 YB.BEVEREN TK.MELDERT
1  - 1 
11-03-2018 15:00 GREMBERGEN ZAFFELARE A
4  - 1 
11-03-2018 15:00 SCHOONAARDE KE.BUGGENHOUT A
1  - 3 
11-03-2018 15:00 SKL.DOORSLAAR HEIKANT
1  - 5 
11-03-2018 15:00 BAZEL FC.MOERBEKE
4  - 1 
11-03-2018 15:00 KV.ST.GILLIS SINAAI
1  - 1 
         
17-03-2018 19:30 SP.WAASMUNSTER A SCHOONAARDE
1  - 0 
17-03-2018 20:00 HAASDONK A GREMBERGEN
2  - 1 
18-03-2018 15:00 HEIKANT ZAFFELARE A
8  - 4 
18-03-2018 15:00 TK.MELDERT SKL.DOORSLAAR
1  - 1 
18-03-2018 15:00 FC.MOERBEKE YB.BEVEREN
3  - 1 
18-03-2018 15:00 SINAAI BAZEL
0  - 2 
18-03-2018 15:00 JV.KRUIBEKE KV.ST.GILLIS
4  - 1 
18-03-2018 15:00 KE.BUGGENHOUT A KFC.VRASENE
2  - 1 
         
24-03-2018 19:30 KFC.VRASENE SP.WAASMUNSTER A
4  - 1 
24-03-2018 20:00 YB.BEVEREN SINAAI
0  - 3 
25-03-2018 15:00 BAZEL JV.KRUIBEKE
0  - 1 
25-03-2018 15:00 SKL.DOORSLAAR FC.MOERBEKE
0  - 0 
25-03-2018 15:00 SCHOONAARDE HAASDONK A
0  - 2 
25-03-2018 15:00 GREMBERGEN HEIKANT
3  - 2 
25-03-2018 15:00 ZAFFELARE A TK.MELDERT
1  - 3 
25-03-2018 15:00 KV.ST.GILLIS KE.BUGGENHOUT A
0  - 2 
         
14-04-2018 19:30 SP.WAASMUNSTER A KV.ST.GILLIS
1  - 0 
14-04-2018 20:00 HAASDONK A KFC.VRASENE
2  - 0 
15-04-2018 15:00 KE.BUGGENHOUT A BAZEL
4  - 2 
15-04-2018 15:00 JV.KRUIBEKE YB.BEVEREN
3  - 0 
15-04-2018 15:00 FC.MOERBEKE ZAFFELARE A
2  - 1 
15-04-2018 15:00 TK.MELDERT HEIKANT
2  - 2 
15-04-2018 15:00 SCHOONAARDE GREMBERGEN
1  - 2 
15-04-2018 16:00 SINAAI SKL.DOORSLAAR
2  - 3 
         
22-04-2018 15:00 HEIKANT FC.MOERBEKE
3  - 2 
22-04-2018 15:00 TK.MELDERT GREMBERGEN
3  - 3 
22-04-2018 15:00 BAZEL SP.WAASMUNSTER A
0  - 4 
22-04-2018 15:00 SKL.DOORSLAAR JV.KRUIBEKE
2  - 2 
22-04-2018 15:00 ZAFFELARE A SINAAI
0  - 3 
22-04-2018 15:00 YB.BEVEREN KE.BUGGENHOUT A
1  - 3 
22-04-2018 15:00 KV.ST.GILLIS HAASDONK A
0  - 0 
22-04-2018 15:00 KFC.VRASENE SCHOONAARDE
0  - 1 
         
29-04-2018 15:00 FC.MOERBEKE TK.MELDERT
1  - 1 
29-04-2018 15:00 JV.KRUIBEKE ZAFFELARE A
4  - 2 
29-04-2018 15:00 KE.BUGGENHOUT A SKL.DOORSLAAR
0  - 0 
29-04-2018 15:00 GREMBERGEN KFC.VRASENE
0  - 1 
29-04-2018 15:00 SINAAI HEIKANT
2  - 3 
29-04-2018 15:00 SCHOONAARDE KV.ST.GILLIS
2  - 2 
29-04-2018 15:00 SP.WAASMUNSTER A YB.BEVEREN
4  - 0
29-04-2018 15:00 HAASDONK A BAZEL
1  - 0 

 

 

Logo webobasil.jpg2x20Logo carrosserie  lakkerij30

stuer logo30Sportline Logo groen