A-RESERVEN

-Reserven seizoen 2016-2017

 

 

Wedstrijden en uitslagen A Reserven seizoen 2018-2019

 

 

Datum   Uitslag
09-11-2018 20:00 KE.BUGGENHOUT SK.BERLARE
0 - 2
09-11-2018 20:00 HAASDONK HEIKANT
0 - 5 (F1)
09-11-2018 20:00 SCHOONAARDE A VK.ROBUR
1 - 1
09-11-2018 20:00 SINAAI A KIELDRECHT
0 - 2
09-11-2018 20:00 BAZEL KV. SINT-GILLIS A
1 - 0
09-11-2018 20:00 WB.ST.NIKLAAS JV.KRUIBEKE A
1 - 2
09-11-2018 20:00 KFC.VRASENE GREMBERGEN
2 - 2
10-11-2018 14:30 VSV.GENT A SKL.DOORSLAAR A
1 - 5
         
16-11-2018 19:30 VK.ROBUR HAASDONK
  -  
16-11-2018 20:00 KIELDRECHT SCHOONAARDE A
  -  
16-11-2018 20:00 KV. SINT-GILLIS A VSV.GENT A
  -  
16-11-2018 20:00 GREMBERGEN BAZEL
  -  
16-11-2018 20:00 SK.BERLARE WB.ST.NIKLAAS
5 - 0 (F1)
17-11-2018 14:30 HEIKANT KE.BUGGENHOUT
  -  
17-11-2018 14:30 SKL.DOORSLAAR A SINAAI A
  -  
17-11-2018 15:30 JV.KRUIBEKE A KFC.VRASENE
  -  
         
23-11-2018 20:00 KE.BUGGENHOUT VK.ROBUR
  -  
23-11-2018 20:00 HAASDONK KIELDRECHT
  -  
23-11-2018 20:00 SINAAI A KV. SINT-GILLIS A
  -  
23-11-2018 20:00 KFC.VRASENE SK.BERLARE
  -  
23-11-2018 20:00 SCHOONAARDE A SKL.DOORSLAAR A
  -  
23-11-2018 20:00 WB.ST.NIKLAAS HEIKANT
  -  

 

           
Doelpunten
 
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 KFC.VRASENE 11 10 1 0 38 12 26 31
2 SK.BERLARE 12 9 1 2 39 11 28 28
3 JV.KRUIBEKE A 11 8 1 2 34 12 22 25
4 GREMBERGEN 11 7 3 1 37 21 16 24
5 KIELDRECHT 11 6 2 3 33 25 8 20
6 SKL.DOORSLAAR A 11 6 1 4 37 27 10 19
7 KE.BUGGENHOUT 11 4 4 3 25 14 11 16
8 VK.ROBUR 11 4 3 4 25 30 -5 15
9 BAZEL 11 4 2 5 17 27 -10 14
10 WB.ST.NIKLAAS 12 3 4 5 23 26 -3 13
11 HEIKANT 11 3 1 7 24 28 -4 10
12 VSV.GENT A 11 1 7 3 19 21 -2 10
13 SCHOONAARDE A 11 2 2 7 19 37 -18 8
13 HAASDONK 11 2 2 7 15 34 -19 8
15 KV. SINT-GILLIS A 11 1 1 9 16 34 -18 4
15 SINAAI A 11 1 1 9 9 51 -42 4

 

Datum   Uitslag
07-09-2018 20:00 SCHOONAARDE A SINAAI A
3 - 3
07-09-2018 20:00 HAASDONK VSV.GENT A
3 - 3
07-09-2018 20:00 SK.BERLARE VK.ROBUR
1 - 2
07-09-2018 20:00 KFC.VRASENE SKL.DOORSLAAR A
4 - 1
07-09-2018 20:00 WB.ST.NIKLAAS KV. SINT-GILLIS A
2 - 1
07-09-2018 20:00 KE.BUGGENHOUT BAZEL
2 - 2
08-09-2018 15:30 JV.KRUIBEKE A KIELDRECHT
2 - 0
08-09-2018 15:00 GREMBERGEN HEIKANT
8 - 4
         
14-09-2018 20:00 SINAAI A HAASDONK
  -  
14-09-2018 20:00 BAZEL WB.ST.NIKLAAS
  -  
14-09-2018 20:00 KV. SINT-GILLIS A KFC.VRASENE
  -  
15-09-2018 15:00 KIELDRECHT SK.BERLARE
  -  
15-09-2018 15:00 VK.ROBUR HEIKANT
  -  
15-09-2018 15:00 VSV.GENT A KE.BUGGENHOUT
  -  
15-09-2018 15:00 SKL.DOORSLAAR A JV.KRUIBEKE A
  -  
15-09-2018 15:00 SCHOONAARDE A GREMBERGEN
  -  

 

PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen

 

           
Doelpunten
 
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 GREMBERGEN 2 2 0 0 11 5 6 6
1 JV.KRUIBEKE A 2 2 0 0 6 1 5 6
1 KFC.VRASENE 2 2 0 0 7 3 4 6
4 HAASDONK 2 1 1 0 6 5 1 4
4 SCHOONAARDE A 2 1 1 0 5 4 1 4
4 WB.ST.NIKLAAS 2 1 1 0 3 2 1 4
7 SK.BERLARE 2 1 0 1 2 2 0 3
7 VK.ROBUR 2 1 0 1 3 5 -2 3
9 KE.BUGGENHOUT 2 0 2 0 3 3 0 2
10 BAZEL 2 0 1 1 4 5 -1 1
10 VSV.GENT A 2 0 1 1 4 5 -1 1
10 KV. SINT-GILLIS A 2 0 1 1 2 3 -1 1
10 SINAAI A 2 0 1 1 4 6 -2 1
10 SKL.DOORSLAAR A 2 0 1 1 2 5 -3 1
15 KIELDRECHT 2 0 0 2 2 5 -3 0
15 HEIKANT 2 0 0 2 4 9 -5 0

 

Datum   Uitslag
14-09-2018 20:00 KV. SINT-GILLIS A KFC.VRASENE
1 - 3
14-09-2018 20:00 BAZEL WB.ST.NIKLAAS
1 - 1
14-09-2018 20:00 SINAAI A HAASDONK
2 - 1
15-09-2018 15:00 VSV.GENT A KE.BUGGENHOUT
1 - 1
15-09-2018 15:00 VK.ROBUR HEIKANT
2 - 0
15-09-2018 15:00 KIELDRECHT SK.BERLARE
6 - 3
15-09-2018 15:00 SKL.DOORSLAAR A JV.KRUIBEKE A
3 - 0
15-09-2018 15:00 SCHOONAARDE A GREMBERGEN
1 - 2
         
21-09-2018 19:30 GREMBERGEN VK.ROBUR
3 - 3
21-09-2018 20:00 KE.BUGGENHOUT SINAAI A
9 - 0
21-09-2018 20:00 HAASDONK SCHOONAARDE A
3 - 2
21-09-2018 20:00 WB.ST.NIKLAAS VSV.GENT A
1 - 1
21-09-2018 20:00 SK.BERLARE SKL.DOORSLAAR A
2 - 0
21-09-2018 20:00 KFC.VRASENE BAZEL
2 - 0
22-09-2018 15:00 HEIKANT KIELDRECHT
0 - 3
22-09-2018 15:30 JV.KRUIBEKE A KV. SINT-GILLIS A
3 - 2
         
28-09-2018 20:00 BAZEL JV.KRUIBEKE A
2 - 1
28-09-2018 20:00 KV. SINT-GILLIS A SK.BERLARE
0 - 3
28-09-2018 20:00 HAASDONK GREMBERGEN
3 - 3
28-09-2018 20:00 SINAAI A WB.ST.NIKLAAS
2 - 3
29-09-2018 15:00 SKL.DOORSLAAR A HEIKANT
7 - 6
29-09-2018 15:00 KIELDRECHT VK.ROBUR
5 - 5
29-09-2018 15:00 VSV.GENT A KFC.VRASENE
0 - 2
02-10-2018 19:30 SCHOONAARDE A KE.BUGGENHOUT
1 - 4
         
05-10-2018 20:00 KFC.VRASENE SINAAI A
6 - 0
05-10-2018 20:00 WB.ST.NIKLAAS SCHOONAARDE A
4 - 5
05-10-2018 20:00 KE.BUGGENHOUT HAASDONK
1 - 0
05-10-2018 20:00 SK.BERLARE BAZEL
6 - 1
06-10-2018 13:00 GREMBERGEN KIELDRECHT
5 - 1
06-10-2018 15:00 VK.ROBUR SKL.DOORSLAAR A
1 - 7
06-10-2018 15:00 HEIKANT KV. SINT-GILLIS A
1 - 2
06-10-2018 15:30 JV.KRUIBEKE A VSV.GENT A
1 - 1
         
12-10-2018 20:00 BAZEL HEIKANT
  -  
12-10-2018 20:00 KV. SINT-GILLIS A VK.ROBUR
  -  
12-10-2018 20:00 HAASDONK WB.ST.NIKLAAS
  -  
12-10-2018 20:00 SCHOONAARDE A KFC.VRASENE
  -  
12-10-2018 20:00 SINAAI A JV.KRUIBEKE A
  -  
12-10-2018 20:00 KE.BUGGENHOUT GREMBERGEN
  -  
13-10-2018 15:00 VSV.GENT A SK.BERLARE
  -  
13-10-2018 15:00 SKL.DOORSLAAR A KIELDRECHT
  -  

 

 

           
Doelpunten
 
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 KFC.VRASENE 6 6 0 0 20 4 16 18
2 GREMBERGEN 6 4 2 0 24 13 11 14
3 SK.BERLARE 6 4 0 2 16 9 7 12
4 KE.BUGGENHOUT 6 3 3 0 18 5 13 12
5 SKL.DOORSLAAR A 6 3 1 2 19 14 5 10
5 JV.KRUIBEKE A 6 3 1 2 11 9 2 10
7 WB.ST.NIKLAAS 6 2 3 1 12 11 1 9
8 HAASDONK 6 2 2 2 13 13 0 8
8 VK.ROBUR 6 2 2 2 14 20 -6 8
10 KIELDRECHT 6 2 1 3 17 18 -1 7
10 SCHOONAARDE A 6 2 1 3 14 17 -3 7
12 BAZEL 6 1 2 3 8 15 -7 5
13 KV. SINT-GILLIS A 6 1 1 4 7 13 -6 4
13 SINAAI A 6 1 1 4 8 25 -17 4
15 VSV.GENT A 6 0 4 2 7 10 -3 4
16 HEIKANT 6 0 0 6 11 23 -12 0

 

Logo weboLogo carrosserie  lakkerij30Sportline Logo groenstuer logo30