A-RESERVEN

 A-Reserven seizoen 2016-2017

Oude foto in afwachting nieuwe ploeg foto

DSC06464

Wedstrijden en uitslagen A Reserven seizoen 2016-2017

Datum   Uitslag
14-04-2017 19:30 AVANTI STEKENE A BAMBRUGGE A
4 - 1
14-04-2017 19:30 SK.MALDEGEM SK.LOCHRISTI A
7 - 0
14-04-2017 20:00 JV.KRUIBEKE AALTER
3 - 4
14-04-2017 20:00 LOVENDEGEM A KE.BUGGENHOUT
4 - 0
14-04-2017 20:00 MELSELE KEMZEKE
5 - 0 (F1)
15-04-2017 17:00 VOORDE KVV.ZELZATE
0 - 2
15-04-2017 15:00 APPELTERRE VK.ROBUR
AMC
15-04-2017 15:00 KVV.ARDENNEN A ELENE-GROTENBERGE
4 - 0

 

PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen
Algemene rangschikking
           
Doelpunten
 
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 KVV.ZELZATE 28 23 2 3 87 26 61 71
2 MELSELE 27 22 1 4 78 33 45 67
3 LOVENDEGEM A 28 19 3 6 97 51 46 60
4 KEMZEKE 28 15 4 9 85 55 30 49
5 AALTER 26 15 3 8 95 67 28 48
6 AVANTI STEKENE A 28 13 6 9 77 48 29 45
7 BAMBRUGGE A 27 13 4 10 68 63 5 43
8 SK.MALDEGEM 28 13 3 12 93 58 35 42
9 SK.LOCHRISTI A 27 11 7 9 65 53 12 40
10 JV.KRUIBEKE 28 12 3 13 64 62 2 39
11 KVV.ARDENNEN A 28 8 3 17 46 67 -21 27
12 ELENE-GROTENBERGE 28 6 2 20 43 86 -43 20
13 VOORDE 27 5 1 21 32 104 -72 16
14 VK.ROBUR 28 4 3 21 36 109 -73 15
14 KE.BUGGENHOUT 28 4 3 21 34 118 -84 15
16 APPELTERRE 0 0 0 0 0 0 0 0

 

Datum   Uitslag
07-04-2017 20:00 VK.ROBUR AVANTI STEKENE A
1 - 8
07-04-2017 20:00 AALTER APPELTERRE
AMC
07-04-2017 20:00 KVV.ZELZATE JV.KRUIBEKE
5 - 0 (F1)
07-04-2017 20:00 KE.BUGGENHOUT VOORDE
5 - 0 (F1)
08-04-2017 15:00 ELENE-GROTENBERGE LOVENDEGEM A
2 - 6
08-04-2017 15:00 SK.LOCHRISTI A MELSELE
1 - 2
08-04-2017 15:00 KEMZEKE KVV.ARDENNEN A
2 - 1
08-04-2017 15:00 BAMBRUGGE A SK.MALDEGEM
1 - 0
         
14-04-2017 19:30 SK.MALDEGEM SK.LOCHRISTI A
  -  
14-04-2017 19:30 AVANTI STEKENE A BAMBRUGGE A
  -  
14-04-2017 20:00 MELSELE KEMZEKE
5 - 0 (F1)
14-04-2017 20:00 JV.KRUIBEKE AALTER
  -  
14-04-2017 20:00 LOVENDEGEM A KE.BUGGENHOUT
  -  
15-04-2017 17:00 VOORDE KVV.ZELZATE
  -  
15-04-2017 15:00 APPELTERRE VK.ROBUR
AMC
15-04-2017 15:00 KVV.ARDENNEN A ELENE-GROTENBERGE
  -  

 

PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen
Algemene rangschikking
           
Doelpunten
 
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 KVV.ZELZATE 27 22 2 3 85 26 59 68
2 MELSELE 26 21 1 4 73 33 40 64
3 LOVENDEGEM A 27 18 3 6 93 51 42 57
4 KEMZEKE 27 15 4 8 85 50 35 49
5 AALTER 25 14 3 8 91 64 27 45
6 BAMBRUGGE A 26 13 4 9 67 59 8 43
7 AVANTI STEKENE A 27 12 6 9 73 47 26 42
8 SK.LOCHRISTI A 26 11 7 8 65 46 19 40
9 SK.MALDEGEM 27 12 3 12 86 58 28 39
9 JV.KRUIBEKE 27 12 3 12 61 58 3 39
11 KVV.ARDENNEN A 27 7 3 17 42 67 -25 24
12 ELENE-GROTENBERGE 27 6 2 19 43 82 -39 20
13 VOORDE 26 5 1 20 32 102 -70 16
14 VK.ROBUR 28 4 3 21 36 109 -73 15
14 KE.BUGGENHOUT 27 4 3 20 34 114 -80 15
16 APPELTERRE 0 0 0 0 0 0 0 0

 

 

Datum   Uitslag
24-03-2017 19:30 AVANTI STEKENE A AALTER
6 - 2
24-03-2017 19:30 SK.MALDEGEM VK.ROBUR
5 - 0 (F1)
24-03-2017 20:00 LOVENDEGEM A KEMZEKE
5 - 0 (F1)
24-03-2017 20:00 MELSELE BAMBRUGGE A
5 - 0 (F1)
24-03-2017 20:00 KVV.ZELZATE KE.BUGGENHOUT
5 - 0 (F1)
25-03-2017 15:00 VOORDE ELENE-GROTENBERGE
3 - 2
25-03-2017 15:00 APPELTERRE JV.KRUIBEKE
AMC
25-03-2017 15:00 KVV.ARDENNEN A SK.LOCHRISTI A
1 - 1
         
31-03-2017 20:00 VK.ROBUR BAMBRUGGE A
  -  

 

PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen
Algemene rangschikking
           
Doelpunten
 
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 KVV.ZELZATE 26 21 2 3 80 26 54 65
2 MELSELE 25 20 1 4 71 32 39 61
3 LOVENDEGEM A 26 17 3 6 87 49 38 54
4 KEMZEKE 26 14 4 8 83 49 34 46
5 AALTER 25 14 3 8 91 64 27 45
6 BAMBRUGGE A 24 12 4 8 66 54 12 40
7 SK.LOCHRISTI A 25 11 7 7 64 44 20 40
8 SK.MALDEGEM 26 12 3 11 86 57 29 39
8 JV.KRUIBEKE 26 12 3 11 61 53 8 39
10 AVANTI STEKENE A 26 11 6 9 65 46 19 39
11 KVV.ARDENNEN A 26 7 3 16 41 65 -24 24
12 ELENE-GROTENBERGE 26 6 2 18 41 76 -35 20
13 VOORDE 25 5 1 19 32 97 -65 16
14 VK.ROBUR 26 3 3 20 30 101 -71 12
14 KE.BUGGENHOUT 26 3 3 20 29 114 -85 12
16 APPELTERRE 0 0 0 0 0 0 0 0

 

Datum   Uitslag
16-03-2017 19:30 AALTER SK.MALDEGEM
5 - 2
17-03-2017 20:00 VK.ROBUR MELSELE
2 - 3
         
17-03-2017 19:30 AVANTI STEKENE A JV.KRUIBEKE
3 - 0
         
18-03-2017 15:00 ELENE-GROTENBERGE KE.BUGGENHOUT
5 - 0 (F1)
18-03-2017 15:00 APPELTERRE KVV.ZELZATE
AMC
18-03-2017 15:00 SK.LOCHRISTI A LOVENDEGEM A
1 - 2
18-03-2017 15:00 BAMBRUGGE A KVV.ARDENNEN A
4 - 2
18-03-2017 15:00 KEMZEKE VOORDE
3 - 0
         
24-03-2017 19:30 SK.MALDEGEM VK.ROBUR
  -  
24-03-2017 19:30 AVANTI STEKENE A AALTER
  -  
24-03-2017 20:00 MELSELE BAMBRUGGE A
  -  
24-03-2017 20:00 LOVENDEGEM A KEMZEKE
  -  
24-03-2017 20:00 KVV.ZELZATE KE.BUGGENHOUT
  -  
25-03-2017 15:00 APPELTERRE JV.KRUIBEKE
AMC
25-03-2017 15:00 VOORDE ELENE-GROTENBERGE
  -  
25-03-2017 15:00 KVV.ARDENNEN A SK.LOCHRISTI A
  -  

 

PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen
Algemene rangschikking
           
Doelpunten
 
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 KVV.ZELZATE 24 19 2 3 70 26 44 59
2 MELSELE 24 19 1 4 66 32 34 58
3 LOVENDEGEM A 25 16 3 6 82 49 33 51
4 KEMZEKE 25 14 4 7 83 44 39 46
5 AALTER 24 14 3 7 89 58 31 45
6 BAMBRUGGE A 23 12 4 7 66 49 17 40
7 JV.KRUIBEKE 26 12 3 11 61 53 8 39
8 SK.LOCHRISTI A 24 11 6 7 63 43 20 39
9 SK.MALDEGEM 25 11 3 11 81 57 24 36
10 AVANTI STEKENE A 25 10 6 9 59 44 15 36
11 KVV.ARDENNEN A 25 7 2 16 40 64 -24 23
12 ELENE-GROTENBERGE 24 6 2 16 39 68 -29 20
13 VOORDE 24 4 1 19 29 95 -66 13
14 VK.ROBUR 25 3 3 19 30 96 -66 12
14 KE.BUGGENHOUT 25 3 3 19 29 109 -80 12
16 APPELTERRE 0 0 0 0 0 0 0 0

 

Datum   Uitslag
24-02-2017 19:30 SK.MALDEGEM VOORDE
3 - 1
24-02-2017 19:30 AVANTI STEKENE A KE.BUGGENHOUT
3 - 0
25-02-2017 15:00 KVV.ARDENNEN A KVV.ZELZATE
1 - 4
25-02-2017 15:00 APPELTERRE ELENE-GROTENBERGE
AMC
         
03-03-2017 20:00 VK.ROBUR LOVENDEGEM A
1 - 0
03-03-2017 19:30 AVANTI STEKENE A KVV.ZELZATE
0 - 2
03-03-2017 20:00 JV.KRUIBEKE MELSELE
0 - 3
03-03-2017 20:00 AALTER KVV.ARDENNEN A
4 - 2
04-03-2017 15:00 BAMBRUGGE A VOORDE
7 - 0
04-03-2017 15:00 SK.LOCHRISTI A KE.BUGGENHOUT
  -   (F1)
04-03-2017 15:00 APPELTERRE SK.MALDEGEM
AMC
04-03-2017 15:00 KEMZEKE ELENE-GROTENBERGE
4 - 1
         
10-03-2017 19:30 AVANTI STEKENE A APPELTERRE
AMC
10-03-2017 19:30 SK.MALDEGEM JV.KRUIBEKE
  -  
10-03-2017 20:00 KE.BUGGENHOUT KEMZEKE
  -  
10-03-2017 20:00 MELSELE AALTER
  -  
10-03-2017 20:00 KVV.ZELZATE ELENE-GROTENBERGE
  -  
10-03-2017 20:00 LOVENDEGEM A BAMBRUGGE A
  -  
11-03-2017 15:00 KVV.ARDENNEN A VK.ROBUR
  -  
11-03-2017 15:00 VOORDE SK.LOCHRISTI A
  -  

 

PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen
Algemene rangschikking
           
Doelpunten
 
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 KVV.ZELZATE 24 19 2 3 70 26 44 59
2 MELSELE 23 18 1 4 63 30 33 55
3 LOVENDEGEM A 24 15 3 6 80 48 32 48
4 KEMZEKE 24 13 4 7 80 44 36 43
5 AALTER 23 13 3 7 84 56 28 42
6 JV.KRUIBEKE 25 12 3 10 61 50 11 39
7 BAMBRUGGE A 22 11 4 7 62 47 15 37
8 SK.MALDEGEM 24 11 3 10 79 52 27 36
9 SK.LOCHRISTI A 22 10 6 6 57 41 16 36
10 AVANTI STEKENE A 24 9 6 9 56 44 12 33
11 KVV.ARDENNEN A 24 7 2 15 38 60 -22 23
12 ELENE-GROTENBERGE 23 5 2 16 34 68 -34 17
13 VOORDE 23 4 1 18 29 92 -63 13
14 VK.ROBUR 24 3 3 18 28 93 -65 12
14 KE.BUGGENHOUT 23 3 3 17 29 99 -70 12
16 APPELTERRE 0 0 0 0 0 0 0 0

 

PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen
Algemene rangschikking
           
Doelpunten
 
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 KVV.ZELZATE 24 19 2 3 70 26 44 59
2 MELSELE 22 17 1 4 61 30 31 52
3 LOVENDEGEM A 23 14 3 6 73 46 27 45
4 AALTER 22 13 3 6 84 54 30 42
5 KEMZEKE 23 12 4 7 72 41 31 40
6 JV.KRUIBEKE 24 12 3 9 61 40 21 39
7 BAMBRUGGE A 21 11 4 6 60 40 20 37
8 SK.MALDEGEM 23 10 3 10 69 52 17 33
9 SK.LOCHRISTI A 21 9 6 6 55 40 15 33
9 AVANTI STEKENE A 24 9 6 9 56 44 12 33
11 KVV.ARDENNEN A 23 6 2 15 33 60 -27 20
12 ELENE-GROTENBERGE 23 5 2 16 34 68 -34 17
13 VOORDE 22 4 1 17 28 90 -62 13
14 VK.ROBUR 23 3 3 17 28 88 -60 12
14 KE.BUGGENHOUT 22 3 3 16 26 91 -65 12
16 APPELTERRE 0 0 0 0 0 0 0 0

 

Datum   Uitslag
17-02-2017 19:30 SK.MALDEGEM AVANTI STEKENE A
2 - 2
17-02-2017 20:00 LOVENDEGEM A AALTER
5 - 1
17-02-2017 20:00 KE.BUGGENHOUT BAMBRUGGE A
0 - 1
17-02-2017 20:00 MELSELE APPELTERRE
22 - 0
17-02-2017 20:00 KVV.ZELZATE KEMZEKE
5 - 2
18-02-2017 15:30 ELENE-GROTENBERGE SK.LOCHRISTI A
1 - 2
18-02-2017 15:00 KVV.ARDENNEN A JV.KRUIBEKE
0 - 4
18-02-2017 15:00 VOORDE VK.ROBUR
4 - 2
         
24-02-2017 19:30 AVANTI STEKENE A KE.BUGGENHOUT
  -  
24-02-2017 19:30 SK.MALDEGEM VOORDE
  -  
25-02-2017 15:00 KVV.ARDENNEN A KVV.ZELZATE
  -  
25-02-2017 15:00 APPELTERRE ELENE-GROTENBERGE
  -  

 

Algemene rangschikking
           
Doelpunten
 
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 KVV.ZELZATE 23 18 2 3 69 25 44 56
2 MELSELE 23 18 1 4 97 30 67 55
3 LOVENDEGEM A 24 16 3 5 112 45 67 51
4 AALTER 22 13 3 6 100 52 48 42
4 JV.KRUIBEKE 24 13 3 8 68 37 31 42
6 KEMZEKE 23 12 4 7 77 40 37 40
7 SK.LOCHRISTI A 23 11 6 6 74 40 34 39
8 BAMBRUGGE A 21 11 4 6 70 40 30 37
9 SK.MALDEGEM 23 10 3 10 96 51 45 33
10 AVANTI STEKENE A 23 9 6 8 63 43 20 33
11 KVV.ARDENNEN A 23 8 2 13 50 52 -2 26
12 ELENE-GROTENBERGE 23 6 2 15 42 64 -22 20
13 VOORDE 22 6 1 15 46 83 -37 19
14 KE.BUGGENHOUT 23 5 3 15 61 89 -28 18
15 VK.ROBUR 23 3 3 17 32 88 -56 12
16 APPELTERRE 21 0 0 21 5 283 -278 0

 

Datum   Uitslag
10-02-2017 20:00 VK.ROBUR KE.BUGGENHOUT
1 - 1
10-02-2017 19:30 SK.MALDEGEM KVV.ZELZATE
0 - 1
10-02-2017 19:30 AVANTI STEKENE A MELSELE
0 - 2
10-02-2017 20:00 JV.KRUIBEKE LOVENDEGEM A
3 - 1
10-02-2017 20:00 AALTER VOORDE
8 - 1
11-02-2017 15:00 SK.LOCHRISTI A KEMZEKE
1 - 0
11-02-2017 15:00 APPELTERRE KVV.ARDENNEN A
0 - 15
11-02-2017 15:00 BAMBRUGGE A ELENE-GROTENBERGE
2 - 0
         
17-02-2017 19:30 SK.MALDEGEM AVANTI STEKENE A
  -  
17-02-2017 20:00 KE.BUGGENHOUT BAMBRUGGE A
  -  
17-02-2017 20:00 KVV.ZELZATE KEMZEKE
  -  
17-02-2017 20:00 MELSELE APPELTERRE
  -  
17-02-2017 20:00 LOVENDEGEM A AALTER
  -  
18-02-2017 15:30 ELENE-GROTENBERGE SK.LOCHRISTI A
  -  
18-02-2017 15:00 KVV.ARDENNEN A JV.KRUIBEKE
  -  
18-02-2017 15:00 VOORDE VK.ROBUR
  -  
         
24-02-2017 19:30 SK.MALDEGEM VOORDE
  -  
24-02-2017 19:30 AVANTI STEKENE A KE.BUGGENHOUT
  -  

 

PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen
Algemene rangschikking
           
Doelpunten
 
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 KVV.ZELZATE 22 17 2 3 64 23 41 53
2 MELSELE 22 17 1 4 75 30 45 52
3 LOVENDEGEM A 23 15 3 5 107 44 63 48
4 AALTER 21 13 3 5 99 47 52 42
5 KEMZEKE 22 12 4 6 75 35 40 40
6 JV.KRUIBEKE 23 12 3 8 64 37 27 39
7 SK.LOCHRISTI A 22 10 6 6 72 39 33 36
8 BAMBRUGGE A 20 10 4 6 69 40 29 34
9 SK.MALDEGEM 22 10 2 10 94 49 45 32
10 AVANTI STEKENE A 22 9 5 8 61 41 20 32
11 KVV.ARDENNEN A 22 8 2 12 50 48 2 26
12 ELENE-GROTENBERGE 22 6 2 14 41 62 -21 20
13 KE.BUGGENHOUT 22 5 3 14 61 88 -27 18
14 VOORDE 21 5 1 15 42 81 -39 16
15 VK.ROBUR 22 3 3 16 30 84 -54 12
16 APPELTERRE 20 0 0 20 5 261 -256 0

 

Datum   Uitslag
27-01-2017 19:30 AVANTI STEKENE A LOVENDEGEM A
0 - 3
27-01-2017 19:30 SK.MALDEGEM KVV.ARDENNEN A
3 - 1
27-01-2017 20:00 JV.KRUIBEKE KE.BUGGENHOUT
6 - 0
27-01-2017 20:00 AALTER ELENE-GROTENBERGE
5 - 0 (F1)
27-01-2017 20:00 MELSELE KVV.ZELZATE
0 - 3
28-01-2017 15:00 APPELTERRE VOORDE
2 - 4
28-01-2017 15:00 BAMBRUGGE A SK.LOCHRISTI A
3 - 3
28-01-2017 15:00 VK.ROBUR KEMZEKE
0 - 7
         
03-02-2017 20:00 LOVENDEGEM A APPELTERRE
  -  
03-02-2017 20:00 MELSELE SK.MALDEGEM
  -  
03-02-2017 20:00 KE.BUGGENHOUT AALTER
  -  
03-02-2017 20:00 KVV.ZELZATE SK.LOCHRISTI A
  -  
04-02-2017 14:30 ELENE-GROTENBERGE VK.ROBUR
  -  
04-02-2017 15:00 VOORDE JV.KRUIBEKE
  -  
04-02-2017 15:00 KVV.ARDENNEN A AVANTI STEKENE A
  -  
04-02-2017 15:00 KEMZEKE BAMBRUGGE A
  -  

 

Algemene rangschikking
           
Doelpunten
 
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 KVV.ZELZATE 20 16 1 3 62 22 40 49
2 MELSELE 20 15 1 4 69 28 41 46
3 LOVENDEGEM A 21 14 3 4 88 41 47 45
4 KEMZEKE 20 12 4 4 74 30 44 40
5 AALTER 19 11 3 5 83 46 37 36
6 JV.KRUIBEKE 21 10 3 8 59 36 23 33
7 SK.MALDEGEM 20 10 2 8 92 44 48 32
8 SK.LOCHRISTI A 20 9 5 6 70 38 32 32
9 AVANTI STEKENE A 20 8 5 7 57 38 19 29
10 BAMBRUGGE A 18 8 4 6 63 39 24 28
11 KVV.ARDENNEN A 20 7 2 11 34 44 -10 23
12 KE.BUGGENHOUT 20 5 2 13 60 79 -19 17
12 ELENE-GROTENBERGE 20 5 2 13 37 60 -23 17
14 VOORDE 19 5 1 13 41 71 -30 16
15 VK.ROBUR 20 3 2 15 29 79 -50 11
16 APPELTERRE 18 0 0 18 5 228 -223 0

 

Datum   Uitslag
20-01-2017 20:00 LOVENDEGEM A SK.MALDEGEM
5 - 3
20-01-2017 20:00 KVV.ZELZATE BAMBRUGGE A
4 - 0
20-01-2017 20:00 KE.BUGGENHOUT APPELTERRE
17 - 0
21-01-2017 14:30 ELENE-GROTENBERGE JV.KRUIBEKE
5 - 0 (F1)
21-01-2017 15:00 KVV.ARDENNEN A MELSELE
0 - 1
21-01-2017 15:00 SK.LOCHRISTI A VK.ROBUR
7 - 3
21-01-2017 15:00 KEMZEKE AALTER
7 - 1
21-01-2017 15:00 VOORDE AVANTI STEKENE A
0 - 3
         
27-01-2017 19:30 SK.MALDEGEM KVV.ARDENNEN A
  -  
27-01-2017 19:30 AVANTI STEKENE A LOVENDEGEM A
  -  
27-01-2017 20:00 AALTER ELENE-GROTENBERGE
  -  
27-01-2017 20:00 MELSELE KVV.ZELZATE
  -  
27-01-2017 20:00 JV.KRUIBEKE KE.BUGGENHOUT
  -  
28-01-2017 15:00 BAMBRUGGE A SK.LOCHRISTI A
  -  
28-01-2017 15:00 APPELTERRE VOORDE
  -  
28-01-2017 15:00 VK.ROBUR KEMZEKE
  -  

 

Algemene rangschikking
           
Doelpunten
 
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 MELSELE 19 15 1 3 69 25 44 46
1 KVV.ZELZATE 19 15 1 3 59 22 37 46
3 LOVENDEGEM A 20 13 3 4 85 41 44 42
4 KEMZEKE 19 11 4 4 67 30 37 37
5 AALTER 18 10 3 5 78 46 32 33
6 SK.LOCHRISTI A 19 9 4 6 67 35 32 31
7 JV.KRUIBEKE 20 9 3 8 53 36 17 30
8 SK.MALDEGEM 19 9 2 8 89 43 46 29
9 AVANTI STEKENE A 19 8 5 6 57 35 22 29
10 BAMBRUGGE A 17 8 3 6 60 36 24 27
11 KVV.ARDENNEN A 19 7 2 10 33 41 -8 23
12 KE.BUGGENHOUT 19 5 2 12 60 73 -13 17
12 ELENE-GROTENBERGE 19 5 2 12 37 55 -18 17
14 VOORDE 18 4 1 13 37 69 -32 13
15 VK.ROBUR 19 3 2 14 29 72 -43 11
16 APPELTERRE 17 0 0 17 3 224 -221 0

 

Datum   Uitslag
06-01-2017 20:00 LOVENDEGEM A KVV.ARDENNEN A
5 - 2
06-01-2017 20:00 KVV.ZELZATE VK.ROBUR
6 - 1
06-01-2017 20:00 KE.BUGGENHOUT SK.MALDEGEM
2 - 1
07-01-2017 15:00 ELENE-GROTENBERGE AVANTI STEKENE A
1 - 4
07-01-2017 14:30 KEMZEKE APPELTERRE
PP
07-01-2017 14:30 SK.LOCHRISTI A JV.KRUIBEKE
1 - 0
07-01-2017 14:30 BAMBRUGGE A AALTER
PP
07-01-2017 14:30 VOORDE MELSELE
PP
         
13-01-2017 19:30 SK.MALDEGEM VOORDE
  -  
13-01-2017 19:30 AVANTI STEKENE A KE.BUGGENHOUT
  -  
13-01-2017 20:00 MELSELE LOVENDEGEM A
  -  
13-01-2017 20:00 JV.KRUIBEKE KEMZEKE
  -  
14-01-2017 15:00 VK.ROBUR BAMBRUGGE A
  -  
14-01-2017 15:00 APPELTERRE ELENE-GROTENBERGE
  -  
14-01-2017 15:00 KVV.ARDENNEN A KVV.ZELZATE
  -  
16-01-2017 20:00 AALTER SK.LOCHRISTI A
  -  

 

Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen
Algemene rangschikking
           
Doelpunten
 
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 MELSELE 17 14 1 2 67 23 44 43
1 KVV.ZELZATE 18 14 1 3 55 22 33 43
3 LOVENDEGEM A 18 11 3 4 78 37 41 36
4 AALTER 17 10 3 4 77 39 38 33
5 KEMZEKE 17 9 4 4 58 28 30 31
6 JV.KRUIBEKE 18 9 3 6 52 29 23 30
7 SK.MALDEGEM 18 9 2 7 86 38 48 29
8 SK.LOCHRISTI A 18 8 4 6 60 32 28 28
9 BAMBRUGGE A 16 8 3 5 60 32 28 27
10 AVANTI STEKENE A 18 7 5 6 54 35 19 26
11 KVV.ARDENNEN A 18 7 2 9 33 40 -7 23
12 ELENE-GROTENBERGE 18 4 2 12 32 55 -23 14
12 KE.BUGGENHOUT 18 4 2 12 43 73 -30 14
14 VOORDE 17 4 1 12 37 66 -29 13
15 VK.ROBUR 18 3 2 13 26 65 -39 11
16 APPELTERRE 16 0 0 16 3 207 -204 0

 

Datum   Uitslag
06-01-2017 20:00 KE.BUGGENHOUT SK.MALDEGEM
  -  
06-01-2017 20:00 LOVENDEGEM A KVV.ARDENNEN A
  -  
06-01-2017 20:00 KVV.ZELZATE VK.ROBUR
  -  
07-01-2017 14:00 ELENE-GROTENBERGE AVANTI STEKENE A
  -  
07-01-2017 14:30 KEMZEKE APPELTERRE
  -  
07-01-2017 14:30 BAMBRUGGE A AALTER
  -  
07-01-2017 14:30 VOORDE MELSELE
  -  
07-01-2017 14:30 SK.LOCHRISTI A JV.KRUIBEKE
  -  

 

Algemene rangschikking
           
Doelpunten
 
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 MELSELE 17 14 1 2 67 23 44 43
2 KVV.ZELZATE 17 13 1 3 49 21 28 40
3 AALTER 17 10 3 4 77 39 38 33
3 LOVENDEGEM A 17 10 3 4 73 35 38 33
5 KEMZEKE 17 9 4 4 58 28 30 31
6 JV.KRUIBEKE 17 9 3 5 52 28 24 30
7 SK.MALDEGEM 17 9 2 6 85 36 49 29
8 BAMBRUGGE A 16 8 3 5 60 32 28 27
9 SK.LOCHRISTI A 17 7 4 6 59 32 27 25
10 KVV.ARDENNEN A 17 7 2 8 31 35 -4 23
11 AVANTI STEKENE A 17 6 5 6 50 34 16 23
12 ELENE-GROTENBERGE 17 4 2 11 31 51 -20 14
13 VOORDE 17 4 1 12 37 66 -29 13
14 KE.BUGGENHOUT 17 3 2 12 41 72 -31 11
14 VK.ROBUR 17 3 2 12 25 59 -34 11
16 APPELTERRE 16 0 0 16 3 207 -204 0

 

Datum   Uitslag
25-11-2016 19:30 SK.MALDEGEM BAMBRUGGE A
2 - 1
25-11-2016 19:30 AVANTI STEKENE A VK.ROBUR
4 - 2
25-11-2016 20:00 JV.KRUIBEKE KVV.ZELZATE
4 - 0
25-11-2016 20:00 LOVENDEGEM A ELENE-GROTENBERGE
4 - 1
25-11-2016 20:00 MELSELE SK.LOCHRISTI A
2 - 2
26-11-2016 14:30 KVV.ARDENNEN A KEMZEKE
2 - 2
26-11-2016 14:30 VOORDE KE.BUGGENHOUT
5 - 0 (F1)
26-11-2016 15:00 APPELTERRE AALTER
0 - 20
         
02-12-2016 20:00 ELENE-GROTENBERGE KVV.ARDENNEN A
  -  
02-12-2016 20:00 KE.BUGGENHOUT LOVENDEGEM A
  -  
02-12-2016 20:00 AALTER JV.KRUIBEKE
  -  
02-12-2016 20:00 KVV.ZELZATE VOORDE
  -  
03-12-2016 14:30 KEMZEKE MELSELE
  -  
03-12-2016 14:30 SK.LOCHRISTI A SK.MALDEGEM
  -  
03-12-2016 14:30 VK.ROBUR APPELTERRE
  -  
03-12-2016 14:30 BAMBRUGGE A AVANTI STEKENE A
  -  

 

Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen
Algemene rangschikking
           
Doelpunten
 
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 MELSELE 14 11 1 2 53 20 33 34
1 KVV.ZELZATE 14 11 1 2 40 16 24 34
3 KEMZEKE 14 9 2 3 53 20 33 29
4 AALTER 14 8 3 3 62 32 30 27
5 JV.KRUIBEKE 14 8 2 4 46 20 26 26
6 BAMBRUGGE A 14 8 1 5 55 27 28 25
7 SK.MALDEGEM 14 8 0 6 75 31 44 24
8 LOVENDEGEM A 14 7 3 4 62 32 30 24
9 KVV.ARDENNEN A 14 7 1 6 30 29 1 22
10 SK.LOCHRISTI A 14 6 3 5 43 27 16 21
11 AVANTI STEKENE A 14 5 3 6 42 29 13 18
12 VOORDE 14 4 0 10 35 58 -23 12
13 ELENE-GROTENBERGE 14 3 2 9 28 42 -14 11
14 KE.BUGGENHOUT 14 2 2 10 36 61 -25 8
14 VK.ROBUR 14 2 2 10 20 51 -31 8
16 APPELTERRE 14 0 0 14 3 188 -185 0

 

Datum   Uitslag
18-11-2016 20:00 VK.ROBUR SK.MALDEGEM
0 - 7
18-11-2016 20:00 JV.KRUIBEKE APPELTERRE
7 - 0
18-11-2016 20:00 AALTER AVANTI STEKENE A
3 - 3
18-11-2016 20:00 KE.BUGGENHOUT KVV.ZELZATE
1 - 8
19-11-2016 14:30 ELENE-GROTENBERGE VOORDE
4 - 0
19-11-2016 14:30 BAMBRUGGE A MELSELE
2 - 4
19-11-2016 14:30 SK.LOCHRISTI A KVV.ARDENNEN A
6 - 4
19-11-2016 14:30 KEMZEKE LOVENDEGEM A
4 - 0
         
25-11-2016 19:30 AVANTI STEKENE A VK.ROBUR
  -  
25-11-2016 19:30 SK.MALDEGEM BAMBRUGGE A
  -  
25-11-2016 20:00 MELSELE SK.LOCHRISTI A
  -  
25-11-2016 20:00 LOVENDEGEM A ELENE-GROTENBERGE
  -  
25-11-2016 20:00 JV.KRUIBEKE KVV.ZELZATE
  -  
26-11-2016 14:30 KVV.ARDENNEN A KEMZEKE
  -  
26-11-2016 14:30 VOORDE KE.BUGGENHOUT
  -  
26-11-2016 15:00 APPELTERRE AALTER
  -  

 

Algemene rangschikking
           
Doelpunten
 
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 KVV.ZELZATE 13 11 1 1 40 12 28 34
2 MELSELE 13 11 0 2 51 18 33 33
3 KEMZEKE 13 9 1 3 51 18 33 28
4 BAMBRUGGE A 13 8 1 4 54 25 29 25
5 AALTER 13 7 3 3 42 32 10 24
6 JV.KRUIBEKE 13 7 2 4 42 20 22 23
7 SK.MALDEGEM 13 7 0 6 73 30 43 21
7 KVV.ARDENNEN A 13 7 0 6 28 27 1 21
9 LOVENDEGEM A 13 6 3 4 58 31 27 21
10 SK.LOCHRISTI A 13 6 2 5 41 25 16 20
11 AVANTI STEKENE A 13 4 3 6 38 27 11 15
12 ELENE-GROTENBERGE 13 3 2 8 27 38 -11 11
13 VOORDE 13 3 0 10 30 58 -28 9
14 KE.BUGGENHOUT 13 2 2 9 36 56 -20 8
14 VK.ROBUR 13 2 2 9 18 47 -29 8
16 APPELTERRE 13 0 0 13 3 168 -165 0

 

Datum   Uitslag
11-11-2016 18:00 MELSELE VK.ROBUR
4 - 2
11-11-2016 19:30 SK.MALDEGEM AALTER
1 - 4
         
11-11-2016 20:00 JV.KRUIBEKE AVANTI STEKENE A
2 - 1
         
11-11-2016 20:00 KVV.ZELZATE APPELTERRE
  -   (F1)
11-11-2016 20:00 KE.BUGGENHOUT ELENE-GROTENBERGE
1 - 2
11-11-2016 20:00 LOVENDEGEM A SK.LOCHRISTI A
0 - 3
12-11-2016 14:30 VOORDE KEMZEKE
0 - 7
12-11-2016 14:30 KVV.ARDENNEN A BAMBRUGGE A
0 - 1
         
18-11-2016 20:00 VK.ROBUR SK.MALDEGEM
  -  
18-11-2016 20:00 AALTER AVANTI STEKENE A
  -  
18-11-2016 20:00 JV.KRUIBEKE APPELTERRE
  -  
18-11-2016 20:00 KE.BUGGENHOUT KVV.ZELZATE
  -  
19-11-2016 14:30 ELENE-GROTENBERGE VOORDE
  -  
19-11-2016 14:30 BAMBRUGGE A MELSELE
  -  
19-11-2016 14:30 KEMZEKE LOVENDEGEM A
  -  
19-11-2016 14:30 SK.LOCHRISTI A KVV.ARDENNEN A
  -  

 

Algemene rangschikking
           
Doelpunten
 
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 MELSELE 12 10 0 2 47 16 31 30
2 KVV.ZELZATE 11 9 1 1 27 11 16 28
3 BAMBRUGGE A 12 8 1 3 52 21 31 25
3 KEMZEKE 12 8 1 3 47 18 29 25
5 AALTER 12 7 2 3 39 29 10 23
6 KVV.ARDENNEN A 12 7 0 5 24 21 3 21
7 LOVENDEGEM A 12 6 3 3 58 27 31 21
8 JV.KRUIBEKE 12 6 2 4 35 20 15 20
9 SK.MALDEGEM 12 6 0 6 66 30 36 18
10 SK.LOCHRISTI A 12 5 2 5 35 21 14 17
11 AVANTI STEKENE A 12 4 2 6 35 24 11 14
12 VOORDE 12 3 0 9 30 54 -24 9
13 KE.BUGGENHOUT 12 2 2 8 35 48 -13 8
13 ELENE-GROTENBERGE 12 2 2 8 23 38 -15 8
13 VK.ROBUR 12 2 2 8 18 40 -22 8
16 APPELTERRE 11 0 0 11 3 156 -153 0

 

Datum   Uitslag
04-11-2016 20:00 AALTER MELSELE
2 - 4
04-11-2016 20:00 JV.KRUIBEKE SK.MALDEGEM
6 - 2
05-11-2016 14:30 ELENE-GROTENBERGE KVV.ZELZATE
1 - 3
05-11-2016 14:30 VK.ROBUR KVV.ARDENNEN A
1 - 4
05-11-2016 14:30 BAMBRUGGE A LOVENDEGEM A
2 - 3
05-11-2016 14:30 SK.LOCHRISTI A VOORDE
3 - 0
05-11-2016 14:30 KEMZEKE KE.BUGGENHOUT
8 - 0
05-11-2016 15:00 APPELTERRE AVANTI STEKENE A
1 - 10
         
11-11-2016 18:00 MELSELE VK.ROBUR
  -  
11-11-2016 19:30 SK.MALDEGEM AALTER
  -  
         
11-11-2016 20:00 JV.KRUIBEKE AVANTI STEKENE A
  -  
         
11-11-2016 20:00 KVV.ZELZATE APPELTERRE
  -  
11-11-2016 20:00 LOVENDEGEM A SK.LOCHRISTI A
  -  
11-11-2016 20:00 KE.BUGGENHOUT ELENE-GROTENBERGE
  -  
12-11-2016 14:30 VOORDE KEMZEKE
  -  
12-11-2016 14:30 KVV.ARDENNEN A BAMBRUGGE A
  -  

 

Algemene rangschikking
           
Doelpunten
 
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 KVV.ZELZATE 11 9 1 1 27 11 16 28
2 MELSELE 11 9 0 2 43 14 29 27
3 BAMBRUGGE A 11 7 1 3 51 21 30 22
3 KEMZEKE 11 7 1 3 40 18 22 22
5 KVV.ARDENNEN A 11 7 0 4 24 20 4 21
6 LOVENDEGEM A 11 6 3 2 58 24 34 21
7 AALTER 11 6 2 3 35 28 7 20
8 SK.MALDEGEM 11 6 0 5 65 26 39 18
9 JV.KRUIBEKE 11 5 2 4 33 19 14 17
10 AVANTI STEKENE A 11 4 2 5 34 22 12 14
10 SK.LOCHRISTI A 11 4 2 5 32 21 11 14
12 VOORDE 11 3 0 8 30 47 -17 9
13 KE.BUGGENHOUT 11 2 2 7 34 46 -12 8
13 VK.ROBUR 11 2 2 7 16 36 -20 8
15 ELENE-GROTENBERGE 11 1 2 8 21 37 -16 5
16 APPELTERRE 11 0 0 11 3 156 -153 0

 

Datum   Uitslag
28-10-2016 19:30 SK.MALDEGEM APPELTERRE
30 - 0
28-10-2016 20:00 LOVENDEGEM A VK.ROBUR
7 - 0
28-10-2016 20:00 MELSELE JV.KRUIBEKE
3 - 1
28-10-2016 20:00 KVV.ZELZATE AVANTI STEKENE A
2 - 1
28-10-2016 20:00 KE.BUGGENHOUT SK.LOCHRISTI A
1 - 6
29-10-2016 14:30 ELENE-GROTENBERGE KEMZEKE
3 - 3
29-10-2016 15:00 KVV.ARDENNEN A AALTER
0 - 2
29-10-2016 15:00 VOORDE BAMBRUGGE A
1 - 4
         
04-11-2016 20:00 JV.KRUIBEKE SK.MALDEGEM
  -  
04-11-2016 20:00 AALTER MELSELE
  -  
05-11-2016 14:30 ELENE-GROTENBERGE KVV.ZELZATE
  -  
05-11-2016 14:30 BAMBRUGGE A LOVENDEGEM A
  -  
05-11-2016 14:30 SK.LOCHRISTI A VOORDE
  -  
05-11-2016 14:30 KEMZEKE KE.BUGGENHOUT
  -  
05-11-2016 14:30 VK.ROBUR KVV.ARDENNEN A
  -  
05-11-2016 15:00 APPELTERRE
Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen
Algemene rangschikking
           
Doelpunten
 
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 KVV.ZELZATE 10 8 1 1 24 10 14 25
2 MELSELE 10 8 0 2 39 12 27 24
3 BAMBRUGGE A 10 7 1 2 49 18 31 22
4 AALTER 10 6 2 2 33 24 9 20
5 KEMZEKE 10 6 1 3 32 18 14 19
6 SK.MALDEGEM 10 6 0 4 63 20 43 18
6 KVV.ARDENNEN A 10 6 0 4 20 19 1 18
8 LOVENDEGEM A 10 5 3 2 55 22 33 18
9 JV.KRUIBEKE 10 4 2 4 27 17 10 14
10 SK.LOCHRISTI A 10 3 2 5 29 21 8 11
10 AVANTI STEKENE A 10 3 2 5 24 21 3 11
12 VOORDE 10 3 0 7 30 44 -14 9
13 KE.BUGGENHOUT 10 2 2 6 34 38 -4 8
13 VK.ROBUR 10 2 2 6 15 32 -17 8
15 ELENE-GROTENBERGE 10 1 2 7 20 34 -14 5
16 APPELTERRE 10 0 0 10 2 146 -144 0

 

Datum   Uitslag
20-10-2016 20:00 AALTER LOVENDEGEM A
4 - 4
21-10-2016 19:30 AVANTI STEKENE A SK.MALDEGEM
2 - 3
21-10-2016 20:00 JV.KRUIBEKE KVV.ARDENNEN A
1 - 2
22-10-2016 15:00 BAMBRUGGE A KE.BUGGENHOUT
5 - 2
22-10-2016 15:00 SK.LOCHRISTI A ELENE-GROTENBERGE
7 - 0
22-10-2016 15:00 APPELTERRE MELSELE
0 - 17
22-10-2016 15:00 VK.ROBUR VOORDE
1 - 2
22-10-2016 15:00 KEMZEKE KVV.ZELZATE
0 - 2
         
28-10-2016 19:30 SK.MALDEGEM APPELTERRE
  -  
28-10-2016 20:00 LOVENDEGEM A VK.ROBUR
  -  
28-10-2016 20:00 KE.BUGGENHOUT SK.LOCHRISTI A
  -  
28-10-2016 20:00 KVV.ZELZATE AVANTI STEKENE A
  -  
28-10-2016 20:00 MELSELE JV.KRUIBEKE
  -  
29-10-2016 14:30 ELENE-GROTENBERGE KEMZEKE
  -  
29-10-2016 15:00 KVV.ARDENNEN A AALTER
  -  
29-10-2016 15:00 VOORDE BAMBRUGGE A
  -  

 

Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen
Algemene rangschikking
           
Doelpunten
 
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 KVV.ZELZATE 9 7 1 1 22 9 13 22
2 MELSELE 9 7 0 2 36 11 25 21
3 BAMBRUGGE A 9 6 1 2 45 17 28 19
4 KEMZEKE 9 6 0 3 29 15 14 18
4 KVV.ARDENNEN A 9 6 0 3 20 17 3 18
6 AALTER 9 5 2 2 31 24 7 17
7 SK.MALDEGEM 9 5 0 4 33 20 13 15
8 LOVENDEGEM A 9 4 3 2 48 22 26 15
9 JV.KRUIBEKE 9 4 2 3 26 14 12 14
10 AVANTI STEKENE A 9 3 2 4 23 19 4 11
11 VOORDE 9 3 0 6 29 40 -11 9
12 SK.LOCHRISTI A 9 2 2 5 23 20 3 8
12 KE.BUGGENHOUT 9 2 2 5 33 32 1 8
12 VK.ROBUR 9 2 2 5 15 25 -10 8
15 ELENE-GROTENBERGE 9 1 1 7 17 31 -14 4
16 APPELTERRE 9 0 0 9 2 116 -114 0

 

Datum   Uitslag
14-10-2016 20:00 KE.BUGGENHOUT VK.ROBUR
2 - 2
14-10-2016 20:00 LOVENDEGEM A JV.KRUIBEKE
2 - 2
14-10-2016 20:00 MELSELE AVANTI STEKENE A
3 - 2
14-10-2016 20:00 KVV.ZELZATE SK.MALDEGEM
4 - 1
15-10-2016 14:30 VOORDE AALTER
2 - 4
15-10-2016 14:30 ELENE-GROTENBERGE BAMBRUGGE A
1 - 1
15-10-2016 15:00 KEMZEKE SK.LOCHRISTI A
4 - 0
15-10-2016 15:00 KVV.ARDENNEN A APPELTERRE
5 - 0 (F1)
         
20-10-2016 20:00 AALTER LOVENDEGEM A
  -  
21-10-2016 19:30 AVANTI STEKENE A SK.MALDEGEM
  -  
21-10-2016 20:00 JV.KRUIBEKE KVV.ARDENNEN A
  -  
22-10-2016 15:00 BAMBRUGGE A KE.BUGGENHOUT
  -  
22-10-2016 15:00 APPELTERRE MELSELE
  -  
22-10-2016 15:00 SK.LOCHRISTI A ELENE-GROTENBERGE
  -  
22-10-2016 15:00 KEMZEKE KVV.ZELZATE
  -  
22-10-2016 15:00 VK.ROBUR VOORDE
  -  

 

Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen
Algemene rangschikking
           
Doelpunten
 
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 KVV.ZELZATE 8 6 1 1 20 9 11 19
2 KEMZEKE 8 6 0 2 29 13 16 18
2 MELSELE 8 6 0 2 19 11 8 18
4 BAMBRUGGE A 8 5 1 2 40 15 25 16
4 AALTER 8 5 1 2 27 20 7 16
6 KVV.ARDENNEN A 8 5 0 3 18 16 2 15
7 LOVENDEGEM A 8 4 2 2 44 18 26 14
7 JV.KRUIBEKE 8 4 2 2 25 12 13 14
9 SK.MALDEGEM 8 4 0 4 30 18 12 12
10 AVANTI STEKENE A 8 3 2 3 21 16 5 11
11 KE.BUGGENHOUT 8 2 2 4 31 27 4 8
11 VK.ROBUR 8 2 2 4 14 23 -9 8
13 VOORDE 8 2 0 6 27 39 -12 6
14 SK.LOCHRISTI A 8 1 2 5 16 20 -4 5
15 ELENE-GROTENBERGE 8 1 1 6 17 24 -7 4
16 APPELTERRE 8 0 0 8 2 99 -97 0

 

Datum   Uitslag
01-10-2016 14:00 KVV.ARDENNEN A SK.MALDEGEM
0 - 4
01-10-2016 14:30 ELENE-GROTENBERGE AALTER
2 - 4
01-10-2016 15:00 SK.LOCHRISTI A BAMBRUGGE A
2 - 4
01-10-2016 15:00 KEMZEKE VK.ROBUR
3 - 1
01-10-2016 15:00 VOORDE APPELTERRE
15 - 1
         
07-10-2016 19:30 AVANTI STEKENE A KVV.ARDENNEN A
1 - 2
07-10-2016 19:30 SK.MALDEGEM MELSELE
0 - 3
07-10-2016 20:00 JV.KRUIBEKE VOORDE
9 - 0
07-10-2016 20:00 AALTER KE.BUGGENHOUT
  -  
08-10-2016 15:00 BAMBRUGGE A KEMZEKE
5 - 3
08-10-2016 15:00 APPELTERRE LOVENDEGEM A
0 - 21
08-10-2016 15:00 VK.ROBUR ELENE-GROTENBERGE
4 - 1
08-10-2016 15:00 SK.LOCHRISTI A KVV.ZELZATE
1 - 2
         
14-10-2016 20:00 KE.BUGGENHOUT VK.ROBUR
  -  
14-10-2016 20:00 KVV.ZELZATE SK.MALDEGEM
  -  
14-10-2016 20:00 MELSELE AVANTI STEKENE A
  -  
14-10-2016 20:00 LOVENDEGEM A JV.KRUIBEKE
  -  
15-10-2016 14:30 VOORDE AALTER
  -  
15-10-2016 14:30 ELENE-GROTENBERGE BAMBRUGGE A
  -  
15-10-2016 15:00 KEMZEKE SK.LOCHRISTI A
  -  
15-10-2016 15:00 KVV.ARDENNEN A APPELTERRE
  -  
Algemene rangschikking
           
Doelpunten
 
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 KVV.ZELZATE 7 5 1 1 16 8 8 16
2 BAMBRUGGE A 7 5 0 2 39 14 25 15
2 KEMZEKE 7 5 0 2 25 13 12 15
2 MELSELE 7 5 0 2 16 9 7 15
5 LOVENDEGEM A 7 4 1 2 42 16 26 13
5 JV.KRUIBEKE 7 4 1 2 23 10 13 13
7 SK.MALDEGEM 7 4 0 3 29 14 15 12
7 KVV.ARDENNEN A 7 4 0 3 13 16 -3 12
9 AVANTI STEKENE A 7 3 2 2 19 13 6 11
10 AALTER 6 3 1 2 17 17 0 10
11 KE.BUGGENHOUT 6 2 1 3 28 19 9 7
11 VK.ROBUR 7 2 1 4 12 21 -9 7
13 VOORDE 7 2 0 5 25 35 -10 6
14 SK.LOCHRISTI A 7 1 2 4 16 16 0 5
15 ELENE-GROTENBERGE 7 1 0 6 16 23 -7 3
16 APPELTERRE 7 0 0 7 2 94 -92 0

 

Datum   Uitslag
23-09-2016 19:30 SK.MALDEGEM LOVENDEGEM
5 - 0
23-09-2016 19:30 AVANTI STEKENE A VOORDE
7 - 0
23-09-2016 20:00 JV.KRUIBEKE ELENE-GROTENBERGE
5 - 1
23-09-2016 20:00 MELSELE KVV.ARDENNEN A
3 - 0
23-09-2016 20:00 AALTER KEMZEKE
2 - 3
24-09-2016 15:00 APPELTERRE KE.BUGGENHOUT
1 - 18
24-09-2016 15:00 VK.ROBUR SK.LOCHRISTI A
4 - 3
24-09-2016 15:00 BAMBRUGGE A KVV.ZELZATE
1 - 5
         
30-09-2016 20:00 KVV.ZELZATE MELSELE
  -  
30-09-2016 20:00 LOVENDEGEM AVANTI STEKENE A
  -  
30-09-2016 20:00 KE.BUGGENHOUT JV.KRUIBEKE
  -  
01-10-2016 14:00 KVV.ARDENNEN A SK.MALDEGEM
  -  
01-10-2016 14:30 ELENE-GROTENBERGE AALTER
  -  
01-10-2016 15:00 KEMZEKE VK.ROBUR
  -  
01-10-2016 15:00 SK.LOCHRISTI A BAMBRUGGE A
  -  
01-10-2016 15:00 VOORDE APPELTERRE
           
Doelpunten
 
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 KEMZEKE 5 4 0 1 19 7 12 12
1 MELSELE 5 4 0 1 13 7 6 12
3 AVANTI STEKENE A 5 3 2 0 16 4 12 11
4 JV.KRUIBEKE 5 3 1 1 14 7 7 10
4 KVV.ZELZATE 5 3 1 1 12 7 5 10
6 BAMBRUGGE A 5 3 0 2 30 9 21 9
6 SK.MALDEGEM 5 3 0 2 25 11 14 9
6 KVV.ARDENNEN A 5 3 0 2 11 11 0 9
9 LOVENDEGEM 5 2 1 2 14 14 0 7
9 AALTER 5 2 1 2 13 15 -2 7
11 SK.LOCHRISTI A 5 1 2 2 13 10 3 5
12 KE.BUGGENHOUT 5 1 1 3 25 19 6 4
12 VK.ROBUR 5 1 1 3 7 17 -10 4
14 ELENE-GROTENBERGE 5 1 0 4 13 15 -2 3
14 VOORDE 5 1 0 4 10 25 -15 3
16 APPELTERRE 5 0 0 5 1 58 -57 0

 

Datum   Uitslag
16-09-2016 20:00 KE.BUGGENHOUT AVANTI STEKENE A
2 - 2
16-09-2016 20:00 KVV.ZELZATE KVV.ARDENNEN A
2 - 1
16-09-2016 20:00 LOVENDEGEM MELSELE
3 - 2
17-09-2016 14:00 VOORDE SK.MALDEGEM
5 - 4
17-09-2016 14:30 ELENE-GROTENBERGE APPELTERRE
9 - 0
17-09-2016 15:00 SK.LOCHRISTI A AALTER
2 - 3
17-09-2016 15:00 BAMBRUGGE A VK.ROBUR
7 - 0
17-09-2016 15:00 KEMZEKE JV.KRUIBEKE
3 - 1
         
23-09-2016 19:30 AVANTI STEKENE A VOORDE
  -  
23-09-2016 19:30 SK.MALDEGEM LOVENDEGEM
  -  
23-09-2016 20:00 MELSELE KVV.ARDENNEN A
  -  
23-09-2016 20:00 AALTER KEMZEKE
  -  
23-09-2016 20:00 JV.KRUIBEKE ELENE-GROTENBERGE
  -  
24-09-2016 15:00 VK.ROBUR SK.LOCHRISTI A
  -  
24-09-2016 15:00 APPELTERRE KE.BUGGENHOUT
  -  
24-09-2016 15:00 BAMBRUGGE A KVV.ZELZATE
  -  

 

Algemene rangschikking
           
Doelpunten
 
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 BAMBRUGGE A 4 3 0 1 29 4 25 9
1 KEMZEKE 4 3 0 1 16 5 11 9
1 KVV.ARDENNEN A 4 3 0 1 11 8 3 9
1 MELSELE 4 3 0 1 10 7 3 9
5 AVANTI STEKENE A 4 2 2 0 9 4 5 8
6 LOVENDEGEM 4 2 1 1 14 9 5 7
6 JV.KRUIBEKE 4 2 1 1 9 6 3 7
6 KVV.ZELZATE 4 2 1 1 7 6 1 7
6 AALTER 4 2 1 1 11 12 -1 7
10 SK.MALDEGEM 4 2 0 2 20 11 9 6
11 SK.LOCHRISTI A 4 1 2 1 10 6 4 5
12 ELENE-GROTENBERGE 4 1 0 3 12 10 2 3
12 VOORDE 4 1 0 3 10 18 -8 3
14 KE.BUGGENHOUT 4 0 1 3 7 18 -11 1
14 VK.ROBUR 4 0 1 3 3 14 -11 1
16 APPELTERRE 4 0 0 4 0 40 -40 0

 

Datum   Uitslag
09-09-2016 19:30 SK.MALDEGEM KE.BUGGENHOUT
10 - 1
09-09-2016 19:30 AVANTI STEKENE A ELENE-GROTENBERGE
4 - 0
09-09-2016 20:00 AALTER BAMBRUGGE A
2 - 5
09-09-2016 20:00 JV.KRUIBEKE SK.LOCHRISTI A
2 - 2
09-09-2016 20:00 MELSELE VOORDE
4 - 2
10-09-2016 14:00 KVV.ARDENNEN A LOVENDEGEM
4 - 2
10-09-2016 15:00 APPELTERRE KEMZEKE
0 - 9
10-09-2016 15:00 VK.ROBUR KVV.ZELZATE
0 - 1
         
16-09-2016 20:00 KVV.ZELZATE KVV.ARDENNEN A
  -  
16-09-2016 20:00 LOVENDEGEM MELSELE
  -  
16-09-2016 20:00 KE.BUGGENHOUT AVANTI STEKENE A
  -  
17-09-2016 14:00 VOORDE SK.MALDEGEM
  -  
17-09-2016 14:30 ELENE-GROTENBERGE APPELTERRE
  -  
17-09-2016 15:00 SK.LOCHRISTI A AALTER
  -  
17-09-2016 15:00 BAMBRUGGE A VK.ROBUR
  -  
17-09-2016 15:00 KEMZEKE JV.KRUIBEKE
  -  
           
Doelpunten
 
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 KVV.ARDENNEN A 3 3 0 0 10 6 4 9
1 MELSELE 3 3 0 0 8 4 4 9
3 JV.KRUIBEKE 3 2 1 0 8 3 5 7
3 AVANTI STEKENE A 3 2 1 0 7 2 5 7
5 BAMBRUGGE A 3 2 0 1 22 4 18 6
5 SK.MALDEGEM 3 2 0 1 16 6 10 6
5 KEMZEKE 3 2 0 1 13 4 9 6
8 SK.LOCHRISTI A 3 1 2 0 8 3 5 5
9 LOVENDEGEM 3 1 1 1 11 7 4 4
9 KVV.ZELZATE 3 1 1 1 5 5 0 4
9 AALTER 3 1 1 1 8 10 -2 4
12 VK.ROBUR 3 0 1 2 3 7 -4 1
13 ELENE-GROTENBERGE 3 0 0 3 3 10 -7 0
13 VOORDE 3 0 0 3 5 14 -9 0
13 KE.BUGGENHOUT 3 0 0 3 5 16 -11 0
13 APPELTERRE 3 0 0 3 0 31 -31 0

 

 

Datum   Uitslag
30-08-2016 20:00 JV.KRUIBEKE VK.ROBUR
4 - 1
         
02-09-2016 20:00 KE.BUGGENHOUT MELSELE
1 - 2
02-09-2016 20:00 KVV.ZELZATE LOVENDEGEM
1 - 1
03-09-2016 14:30 ELENE-GROTENBERGE SK.MALDEGEM
2 - 4
03-09-2016 15:00 VOORDE KVV.ARDENNEN A
1 - 2
03-09-2016 15:00 VK.ROBUR AALTER
2 - 2
03-09-2016 15:00 BAMBRUGGE A JV.KRUIBEKE
0 - 2
03-09-2016 15:00 SK.LOCHRISTI A APPELTERRE
5 - 0 (F1)
03-09-2016 15:00 KEMZEKE AVANTI STEKENE A
1 - 2
         
09-09-2016 19:30 SK.MALDEGEM KE.BUGGENHOUT
  -  
09-09-2016 19:30 AVANTI STEKENE A ELENE-GROTENBERGE
  -  
09-09-2016 20:00 MELSELE VOORDE
  -  
09-09-2016 20:00 AALTER BAMBRUGGE A
  -  
09-09-2016 20:00 JV.KRUIBEKE SK.LOCHRISTI A
  -  
10-09-2016 14:00 KVV.ARDENNEN A LOVENDEGEM
  -  
10-09-2016 15:00 APPELTERRE KEMZEKE
  -  
10-09-2016 15:00 VK.ROBUR KVV.ZELZATE
  -  

 

Algemene rangschikking
           
Doelpunten
 
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 JV.KRUIBEKE 2 2 0 0 6 1 5 6
1 KVV.ARDENNEN A 2 2 0 0 6 4 2 6
1 MELSELE 2 2 0 0 4 2 2 6
4 LOVENDEGEM 2 1 1 0 9 3 6 4
4 SK.LOCHRISTI A 2 1 1 0 6 1 5 4
4 AALTER 2 1 1 0 6 5 1 4
4 AVANTI STEKENE A 2 1 1 0 3 2 1 4
8 BAMBRUGGE A 2 1 0 1 17 2 15 3
8 SK.MALDEGEM 2 1 0 1 6 5 1 3
8 KEMZEKE 2 1 0 1 4 4 0 3
11 KVV.ZELZATE 2 0 1 1 4 5 -1 1
11 VK.ROBUR 2 0 1 1 3 6 -3 1
13 KE.BUGGENHOUT 2 0 0 2 4 6 -2 0
13 ELENE-GROTENBERGE 2 0 0 2 3 6 -3 0
13 VOORDE 2 0 0 2 3 10 -7 0
13 APPELTERRE 2 0 0 2 0 22 -22 0

 

 

Datum   Uitslag
26-08-2016 20:00 SK.MALDEGEM KEMZEKE
2 - 3
26-08-2016 19:30 AVANTI STEKENE A SK.LOCHRISTI A
1 - 1
26-08-2016 20:00 MELSELE ELENE-GROTENBERGE
2 - 1
26-08-2016 20:00 LOVENDEGEM VOORDE
8 - 2
26-08-2016 20:00 AALTER KVV.ZELZATE
4 - 3
27-08-2016 14:00 APPELTERRE BAMBRUGGE A
0 - 17
27-08-2016 15:00 KVV.ARDENNEN A KE.BUGGENHOUT
4 - 3
30-08-2016 20:00 JV.KRUIBEKE VK.ROBUR
4 - 1
         
02-09-2016 20:00 KVV.ZELZATE LOVENDEGEM
  -  
02-09-2016 20:00 KE.BUGGENHOUT MELSELE
  -  
03-09-2016 14:30 ELENE-GROTENBERGE SK.MALDEGEM
  -  
03-09-2016 15:00 VK.ROBUR AALTER
  -  
03-09-2016 15:00 VOORDE KVV.ARDENNEN A
  -  
03-09-2016 15:00 BAMBRUGGE A JV.KRUIBEKE
  -  
03-09-2016 15:00 SK.LOCHRISTI A APPELTERRE
  -  
03-09-2016 15:00 KEMZEKE AVANTI STEKENE A
  -  
         
09-09-2016 19:30 AVANTI STEKENE A ELENE-GROTENBERGE
  -  
09-09-2016 19:30 SK.MALDEGEM KE.BUGGENHOUT
  -  
09-09-2016 20:00 MELSELE VOORDE
  -  
09-09-2016 20:00 JV.KRUIBEKE SK.LOCHRISTI A
  -  
09-09-2016 20:00 AALTER BAMBRUGGE A
  -  
Algemene rangschikking
           
Doelpunten
 
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 BAMBRUGGE A 1 1 0 0 17 0 17 3
1 LOVENDEGEM 1 1 0 0 8 2 6 3
1 JV.KRUIBEKE 1 1 0 0 4 1 3 3
1 AALTER 1 1 0 0 4 3 1 3
1 KVV.ARDENNEN A 1 1 0 0 4 3 1 3
1 KEMZEKE 1 1 0 0 3 2 1 3
1 MELSELE 1 1 0 0 2 1 1 3
8 AVANTI STEKENE A 1 0 1 0 1 1 0 1
8 SK.LOCHRISTI A 1 0 1 0 1 1 0 1
10 KE.BUGGENHOUT 1 0 0 1 3 4 -1 0
10 KVV.ZELZATE 1 0 0 1 3 4 -1 0
10 SK.MALDEGEM 1 0 0 1 2 3 -1 0
10 ELENE-GROTENBERGE 1 0 0 1 1 2 -1 0
10 VK.ROBUR 1 0 0 1 1 4 -3 0
10 VOORDE 1 0 0 1 2 8 -6 0
10 APPELTERRE 1 0 0 1 0 17 -17 0

 

Uitslagen en kalender
Datum   Uitslag
26-08-2016 19:30 AVANTI STEKENE SK.LOCHRISTI
1  - 1 
26-08-2016 19:30 SK.MALDEGEM KEMZEKE
2  - 3 
26-08-2016 20:00 AALTER KVV.ZELZATE
4  - 3 
26-08-2016 20:00 MELSELE ELENE-GROTENBERGE
2  - 1 
26-08-2016 20:00 JV.KRUIBEKE VK.ROBUR
4  - 1 
26-08-2016 20:00 LOVENDEGEM VOORDE
8  - 2 
27-08-2016 15:00 APPELTERRE BAMBRUGGE
0 - 17 
27-08-2016 15:00 KVV.ARDENNEN KE.BUGGENHOUT
4  - 3 
         
02-09-2016 20:00 KE.BUGGENHOUT MELSELE
1  - 2 
02-09-2016 20:00 KVV.ZELZATE LOVENDEGEM
1  - 1 
03-09-2016 14:30 ELENE-GROTENBERGE SK.MALDEGEM
2  - 4 
03-09-2016 15:00 VOORDE KVV.ARDENNEN
1  - 2 
03-09-2016 15:00 SK.LOCHRISTI APPELTERRE
5  - 0 (F1)
03-09-2016 15:00 BAMBRUGGE JV.KRUIBEKE
0  - 2 
03-09-2016 15:00 VK.ROBUR AALTER
2  - 2 
03-09-2016 15:00 KEMZEKE AVANTI STEKENE
1  - 2 
         
09-09-2016 19:30 SK.MALDEGEM KE.BUGGENHOUT
10  - 1 
09-09-2016 19:30 AVANTI STEKENE ELENE-GROTENBERGE
4  - 0 
09-09-2016 20:00 MELSELE VOORDE
4  - 2 
09-09-2016 20:00 JV.KRUIBEKE SK.LOCHRISTI
2  - 2 
09-09-2016 20:00 AALTER BAMBRUGGE
2  - 5 
10-09-2016 15:00 APPELTERRE KEMZEKE
0  - 9 
10-09-2016 15:00 KVV.ARDENNEN LOVENDEGEM
4  - 2 
10-09-2016 15:00 VK.ROBUR KVV.ZELZATE
0  - 1 
         
16-09-2016 20:00 KE.BUGGENHOUT AVANTI STEKENE
2  - 2 
16-09-2016 20:00 KVV.ZELZATE KVV.ARDENNEN
2  - 1 
16-09-2016 20:00 LOVENDEGEM MELSELE
3  - 2 
17-09-2016 14:30 ELENE-GROTENBERGE APPELTERRE
9  - 0 
17-09-2016 15:00 VOORDE SK.MALDEGEM
5  - 4 
17-09-2016 15:00 SK.LOCHRISTI AALTER
2  - 3 
17-09-2016 15:00 BAMBRUGGE VK.ROBUR
7  - 0 
17-09-2016 15:00 KEMZEKE JV.KRUIBEKE
3  - 1 
         
23-09-2016 19:30 AVANTI STEKENE VOORDE
  -  
23-09-2016 19:30 SK.MALDEGEM LOVENDEGEM
  -  
23-09-2016 20:00 MELSELE KVV.ARDENNEN
  -  
23-09-2016 20:00 JV.KRUIBEKE ELENE-GROTENBERGE
  -  
23-09-2016 20:00 AALTER KEMZEKE
  -  
24-09-2016 15:00 APPELTERRE KE.BUGGENHOUT
  -  
24-09-2016 15:00 BAMBRUGGE KVV.ZELZATE
  -  
24-09-2016 15:00 VK.ROBUR SK.LOCHRISTI
  -  
         
30-09-2016 20:00 KE.BUGGENHOUT JV.KRUIBEKE
  -  
30-09-2016 20:00 KVV.ZELZATE MELSELE
  -  
30-09-2016 20:00 LOVENDEGEM AVANTI STEKENE
  -  
01-10-2016 14:30 ELENE-GROTENBERGE AALTER
  -  
01-10-2016 15:00 KEMZEKE VK.ROBUR
  -  
01-10-2016 15:00 KVV.ARDENNEN SK.MALDEGEM
  -  
01-10-2016 15:00 SK.LOCHRISTI BAMBRUGGE
  -  
01-10-2016 15:00 VOORDE APPELTERRE
  -  
         
07-10-2016 19:30 AVANTI STEKENE KVV.ARDENNEN
  -  
07-10-2016 19:30 SK.MALDEGEM MELSELE
  -  
07-10-2016 20:00 JV.KRUIBEKE VOORDE
  -  
07-10-2016 20:00 AALTER KE.BUGGENHOUT
  -  
08-10-2016 15:00 VK.ROBUR ELENE-GROTENBERGE
  -  
08-10-2016 15:00 BAMBRUGGE KEMZEKE
  -  
08-10-2016 15:00 SK.LOCHRISTI KVV.ZELZATE
  -  
08-10-2016 15:00 APPELTERRE LOVENDEGEM
  -  
         
14-10-2016 20:00 MELSELE AVANTI STEKENE
  -  
14-10-2016 20:00 LOVENDEGEM JV.KRUIBEKE
  -  
14-10-2016 20:00 KVV.ZELZATE SK.MALDEGEM
  -  
14-10-2016 20:00 KE.BUGGENHOUT VK.ROBUR
  -  
15-10-2016 14:30 ELENE-GROTENBERGE BAMBRUGGE
  -  
15-10-2016 15:00 KVV.ARDENNEN APPELTERRE
  -  
15-10-2016 15:00 KEMZEKE SK.LOCHRISTI
  -  
15-10-2016 15:00 VOORDE AALTER
  -  
         
21-10-2016 19:30 AVANTI STEKENE SK.MALDEGEM
  -  
21-10-2016 20:00 AALTER LOVENDEGEM
  -  
21-10-2016 20:00 JV.KRUIBEKE KVV.ARDENNEN
  -  
22-10-2016 15:00 APPELTERRE MELSELE
  -  
22-10-2016 15:00 SK.LOCHRISTI ELENE-GROTENBERGE
  -  
22-10-2016 15:00 BAMBRUGGE KE.BUGGENHOUT
  -  
22-10-2016 15:00 KEMZEKE KVV.ZELZATE
  -  
22-10-2016 15:00 VK.ROBUR VOORDE
  -  
         
28-10-2016 19:30 SK.MALDEGEM APPELTERRE
  -  
28-10-2016 20:00 KE.BUGGENHOUT SK.LOCHRISTI
  -  
28-10-2016 20:00 LOVENDEGEM VK.ROBUR
  -  
28-10-2016 20:00 KVV.ZELZATE AVANTI STEKENE
  -  
28-10-2016 20:00 MELSELE JV.KRUIBEKE
  -  
29-10-2016 14:30 ELENE-GROTENBERGE KEMZEKE
  -  
29-10-2016 15:00 KVV.ARDENNEN AALTER
  -  
29-10-2016 15:00 VOORDE BAMBRUGGE
  -  
         
04-11-2016 20:00 AALTER MELSELE
  -  
04-11-2016 20:00 JV.KRUIBEKE SK.MALDEGEM
  -  
05-11-2016 14:00 ELENE-GROTENBERGE KVV.ZELZATE
  -  
05-11-2016 14:30 SK.LOCHRISTI VOORDE
  -  
05-11-2016 14:30 BAMBRUGGE LOVENDEGEM
  -  
05-11-2016 14:30 VK.ROBUR KVV.ARDENNEN
  -  
05-11-2016 14:30 KEMZEKE KE.BUGGENHOUT
  -  
05-11-2016 15:00 APPELTERRE AVANTI STEKENE
  -  
         
11-11-2016 19:30 AVANTI STEKENE JV.KRUIBEKE
  -  
11-11-2016 19:30 SK.MALDEGEM AALTER
  -  
11-11-2016 20:00 MELSELE VK.ROBUR
  -  
11-11-2016 20:00 KVV.ZELZATE APPELTERRE
  -  
11-11-2016 20:00 KE.BUGGENHOUT ELENE-GROTENBERGE
  -  
11-11-2016 20:00 LOVENDEGEM SK.LOCHRISTI
  -  
12-11-2016 14:30 VOORDE KEMZEKE
  -  
12-11-2016 14:30 KVV.ARDENNEN BAMBRUGGE
  -  
         
18-11-2016 20:00 AALTER AVANTI STEKENE
  -  
18-11-2016 20:00 JV.KRUIBEKE APPELTERRE
  -  
18-11-2016 20:00 KE.BUGGENHOUT KVV.ZELZATE
  -  
19-11-2016 14:00 ELENE-GROTENBERGE VOORDE
  -  
19-11-2016 14:30 SK.LOCHRISTI KVV.ARDENNEN
  -  
19-11-2016 14:30 BAMBRUGGE MELSELE
  -  
19-11-2016 14:30 KEMZEKE LOVENDEGEM
  -  
19-11-2016 14:30 VK.ROBUR SK.MALDEGEM
  -  
         
25-11-2016 19:30 SK.MALDEGEM BAMBRUGGE
  -  
25-11-2016 19:30 AVANTI STEKENE VK.ROBUR
  -  
25-11-2016 20:00 LOVENDEGEM ELENE-GROTENBERGE
  -  
25-11-2016 20:00 JV.KRUIBEKE KVV.ZELZATE
  -  
25-11-2016 20:00 MELSELE SK.LOCHRISTI
  -  
26-11-2016 14:30 KVV.ARDENNEN KEMZEKE
  -  
26-11-2016 14:30 VOORDE KE.BUGGENHOUT
  -  
26-11-2016 15:00 APPELTERRE AALTER
  -  
         
02-12-2016 20:00 AALTER JV.KRUIBEKE
  -  
02-12-2016 20:00 KE.BUGGENHOUT LOVENDEGEM
  -  
02-12-2016 20:00 KVV.ZELZATE VOORDE
  -  
03-12-2016 14:00 ELENE-GROTENBERGE KVV.ARDENNEN
  -  
03-12-2016 14:30 VK.ROBUR APPELTERRE
  -  
03-12-2016 14:30 BAMBRUGGE AVANTI STEKENE
  -  
03-12-2016 14:30 SK.LOCHRISTI SK.MALDEGEM
  -  
03-12-2016 14:30 KEMZEKE MELSELE
  -  
         
09-12-2016 20:00 KVV.ZELZATE AALTER
  -  
09-12-2016 20:00 KE.BUGGENHOUT KVV.ARDENNEN
  -  
10-12-2016 14:00 ELENE-GROTENBERGE MELSELE
  -  
10-12-2016 14:30 VOORDE LOVENDEGEM
  -  
10-12-2016 14:30 VK.ROBUR JV.KRUIBEKE
  -  
10-12-2016 14:30 BAMBRUGGE APPELTERRE
  -  
10-12-2016 14:30 SK.LOCHRISTI AVANTI STEKENE
  -  
10-12-2016 14:30 KEMZEKE SK.MALDEGEM
  -  
         
16-12-2016 19:30 AVANTI STEKENE KEMZEKE
  -  
16-12-2016 19:30 SK.MALDEGEM ELENE-GROTENBERGE
  -  
16-12-2016 20:00 AALTER VK.ROBUR
  -  
16-12-2016 20:00 MELSELE KE.BUGGENHOUT
  -  
16-12-2016 20:00 JV.KRUIBEKE BAMBRUGGE
  -  
16-12-2016 20:00 LOVENDEGEM KVV.ZELZATE
  -  
17-12-2016 14:30 KVV.ARDENNEN VOORDE
  -  
17-12-2016 15:00 APPELTERRE SK.LOCHRISTI
  -  

 

  Onze sponsors

logo kasteelke black kopieLogo boerkeenboerinLogo webobasil.jpg2x20

ASF2-60Logo carrosserie  lakkerij30stuer logo30

Sportline Logo groen