Trainingschema 2017-2018

 
Ploeg
U7 w+g
U10
U11 gr
U15
U17
U21
Beloften
 
 
U13 wit
U13 gr
 
1°ploeg
U7 w+g
U8
U9
U10
U11 wit
U11 gr
U12
U15
U17
U21
 
 
U13 wit
U13 gr
 
beloften
1°ploeg
 
U8
U9
U11 wit
U12
U17
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Terrein 1
17h15-18h15
18h00-19h15
 
19h00-20h30
 
19h45-21h15
 
 
 
18h15-19h30
18h15-19h30
 
19h30-21h00
17h15-18h15
17h00-18h00
 
18h00-19h15
 
18h30-19h45
 
 
19h45-21h00
 
 
 
 
 
 
19h30-21h00
 
 
 
17h00-18h00
18h15-19h30
17h00-18h15
19h45-21h15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Terrein2
 
 
 
 
19h45-21h15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
18h15-19h30
 
 
 
 
19h45-21h00
 
 
 
18h15-19h30
 
 
19h30-21h00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Terrein 3
 
 
18h30-19h45
 
 
 
19h45-21h15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
17h00-18h15
19h00-20h30
 
 
 
 
18h15-19h30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Terrein 4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Terrein 5
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
17h00-18h00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
17h00-18h00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kleedk 1
 
18h00-19h15
 
 
 
 
 
 
 
18h15-19h30
18h15-19h30
 
 
 
17h00-18h00
 
 
 
 
 
19h00-20h30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
17h00-18h00
 
 
 
 
 
 
Terrein 1: groot kunstgrasveld
Terrein 2:het rechtse gras veld
Terrein 3:het middenste grasveld
Terrein 4:KWB veld
Terrein 5: klein kunstgrasveld
 
 
 
Kleedk 2
 
 
18h30-19h45
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
17h00-18h00
 
 
18h30-19h45
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
17h00-18h00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
K3
17h15-18h15
 
 
 
 
19h45-21h15
 
 
 
 
 
 
19h30-21h00
17h15-18h15
 
 
 
 
 
 
 
19h45-21h00
 
 
 
 
 
 
19h30-21h00
 
 
 
 
18h15-19h30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
K4
 
 
 
 
 
 
19h45-21h15
 
 
 
 
 
19h30-21h00
 
 
 
18h00-19h15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
19h30-21h00
 
 
 
 
17h00-18h15
19h45-21h15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
K5
 
 
 
19h00-20h30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
18h15-19h30
 
 
 
 
 
 
 
18h15-19h30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
K6
 
 
 
 
19h45-21h15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
17h00-18h15
 
 
19h45-21h00
 
 
 
18h15-19h30