Voorbereidingen 1é ELFTAL KJV

1) Zaterdag 22 Juli om 15 uur KJVK – RAFC Antwerp (beloften) 

2) Woensdag 26 Juli om 19.30 uur KJVK- Svelta Melsele 

3) Zaterdag 29 Juli om 16 uur Genk VV - KJV

4) Zondag 30 juli om 16 uur Beker van Belgie KJVK - KFC . LILLE

5) Woensdag 2 Augustus om 19.30 uur KJVK – KSK Kieldrecht

6) Zondag 6 Augustus om 16 uur Beker van Belgie K.OI.Wijgmaal - KJV

7) Woensdag 9 Augustus om 19.00 uur Hofman Sport cup of de Beker van OOST-VL. Edeboys - KJVK

8) Donderdag 10 Augustus om 19.30 uur KJVK – KSK Kallo  DEZE WEDSTRIJD GAAT NIET DOOR FF VAN KALLO

9) 

10) Woensdag 16 Augustus om 19.00 uur KJVK – VK.Robur A   Hofman Sportcup 1/2D

11) Zondag 20 Augustus om 16.00 uur Hofman Sport cup of de Beker van OOST-VL. Gijzel –Osterzele – KJVK

12) Zondag 27 Augustus om 16.00 uur Hofman Sport cup of de Beker van OOST-VL. KJVK – Dendermonde

ZATERDAG 26 augustus Jeugdtornooi op KJVK met 56 ploegen.

----------------------------------------------------------------------

Voorbereidingen Beloften KJV

1) Zaterdag 5 Augustus om 15 uur KJVK -Melsele

2) Zaterdag 12 Augustus om 15 uur KJVK–City Pirates 

3) Zondag 20 Augustus om 14u00 Gijzel-Oosterzele-KJVK Beloften Vriendschappelijk

3) Zondag 27 Augustus om 14 uur KJVK- Dendermonde

 

Voorbereidingen Jeugdploegen KJV

Donderdag 17-08 om 17u30 : Bazel - JVKruibeke U10 Vriendschappelijk

Donderdag 24-08 om 18u00 : JVKruibeke - Melsele U15 Vriendschappelijk

                                                           --------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

{supertable.h2}

 

Oost-Vlaanderen 2017-2018
WEDSTRIJDEN 02/09/2017 Speeldag 1 
THUISPLOEGEN REEKS  BEZOEKERS
U7 A M niv 2
KJV Kruibeke A 02/09 om 09h30  Kallo
U7 B AD niv 1
 KJV Kruibeke B 02/09 om 09h30 KFC Sp.St-Gilliswaas A
U8 Y niv 1
Bosdam Beveren C 02/09 om 09h30
KJV Kruibeke 
U9  S niv 1
KJV Kruibeke 02/09 om 09h30 KFC Vrasene C 
U10 P niv 1
Bazel 02/09 om 09h30 KJV Kruibeke 
     
U11 A F niv 2
 KJV Kruibeke A 02/09 om 09h00 Haasdonk A 
U11B W niv 1
 KJV Kruibeke B 02/09om 12h00  Tielrode
U12 D niv 2/3
KJV Kruibeke  02/09 om 09h00 Melsele B 
U13A A niv 3
Daknam A 02/09 om 11h15 KJV Kruibeke 
U13B W niv 1
 KJV Kruibeke 02/09 om 12h00 WB.St.Niklaas 
U15 M niv 1
KJV Kruibeke 26/04 om 18h00 YB.Beveren
U17 K niv 1/2
KJV Kruibeke 02/09 om 15h30  Bazel
U21 C niv 1/2
Dendermonde

02/09 om 12h00

 KJV Kruibeke
Beloften

2é Reserve C 

Speeldag 01

Heikant Zaterdag 02/09 om 15h00 KJV Kruibeke
1é Ploeg 2é Provinciaal C   Speeldag 01
KJV Kruibeke Zondag 03/09 om 15h00 Heikant
 {/supertable.h2}

 Onze sponsors

logo kasteelke black kopieLogo boerkeenboerinLogo webobasil.jpg2x20

ASF2-60Logo carrosserie  lakkerij30stuer logo30Sportline Logo groen