Nieuw seizoen 2016/17 tot winterstop

 U21 A 

Algemene rangschikking
               
           
Doelpunten
 
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 JV.KRUIBEKE A NIV.2 11 8 0 3 37 26 11 24
2 AVANTI STEKENE NIV.2 11 7 2 2 26 14 12 23
3 SINAAI NIV.2 10 5 4 1 29 14 15 19
4 PD.KRUIBEKE NIV.3 11 6 0 5 41 31 10 18
5 BOSDAM BEVEREN NIV.2 12 4 2 6 23 22 1 14
6 SP.WAASMUNSTER NIV.2 9 2 2 5 16 23 -7 8
7 KIELDRECHT NIV.2 10 0 0 10 8 50 -42 0
7 KALLO NIV.2 0 0 0 0 0 0 0 0

 

Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen
Uitslagen en kalender
Datum   Uitslag
02-09-2016 20:00 PD.KRUIBEKE NIV.3 BOSDAM BEVEREN NIV.2
 8 - 2 
03-09-2016 10:00 KALLO NIV.2 AVANTI STEKENE NIV.2
  AMC 
03-09-2016 12:15 SP.WAASMUNSTER NIV.2 KIELDRECHT NIV.2
4  - 2 
03-09-2016 14:00 JV.KRUIBEKE NIV.2 SINAAI NIV.2
0  - 5 
         
09-09-2016 19:30 KIELDRECHT NIV.2 KALLO NIV.2
  AMC  
10-09-2016 12:15 BOSDAM BEVEREN NIV.2 JV.KRUIBEKE NIV.2
1  - 2 
10-09-2016 13:00 AVANTI STEKENE NIV.2 PD.KRUIBEKE NIV.3
4  - 1 
10-09-2016 15:00 SINAAI NIV.2 SP.WAASMUNSTER NIV.2
1  - 1 
         
16-09-2016 20:00 PD.KRUIBEKE NIV.3 KIELDRECHT NIV.2
2  - 1 
17-09-2016 12:15 SP.WAASMUNSTER NIV.2 KALLO NIV.2
  AMC  
17-09-2016 14:00 JV.KRUIBEKE NIV.2 AVANTI STEKENE NIV.2
5  - 2 
17-09-2016 15:00 SINAAI NIV.2 BOSDAM BEVEREN NIV.2
1  - 1 
         
23-09-2016 19:30 KIELDRECHT NIV.2 JV.KRUIBEKE NIV.2
1  - 5 
24-09-2016 10:00 KALLO NIV.2 PD.KRUIBEKE NIV.3
  AMC  
24-09-2016 12:15 BOSDAM BEVEREN NIV.2 SP.WAASMUNSTER NIV.2
 2 - 1 
24-09-2016 13:00 AVANTI STEKENE NIV.2 SINAAI NIV.2
2  - 2 
         
01-10-2016 12:15 SP.WAASMUNSTER NIV.2 PD.KRUIBEKE NIV.3
 5 - 8 
01-10-2016 12:15 BOSDAM BEVEREN NIV.2 AVANTI STEKENE NIV.2
1  - 0 
01-10-2016 14:00 JV.KRUIBEKE NIV.2 KALLO NIV.2
  AMC  
01-10-2016 15:00 SINAAI NIV.2 KIELDRECHT NIV.2
6  - 2 
         
11-10-2016 19:30 KIELDRECHT NIV.2 BOSDAM BEVEREN NIV.2
0  - 7 
07-10-2016 20:00 PD.KRUIBEKE NIV.3 JV.KRUIBEKE NIV.2
5  - 1 
08-10-2016 10:00 KALLO NIV.2 SINAAI NIV.2
  AMC  
08-10-2016 12:15 SP.WAASMUNSTER NIV.2 AVANTI STEKENE NIV.2
0  - 1 
         
15-10-2016 12:15 BOSDAM BEVEREN NIV.2 KALLO NIV.2
  AMC  
15-10-2016 13:00 AVANTI STEKENE NIV.2 KIELDRECHT NIV.2
3  - 0 
17-10-2016 14:00 JV.KRUIBEKE NIV.2 SP.WAASMUNSTER NIV.2
4  - 0 
17-10-2016 15:00 SINAAI NIV.2 PD.KRUIBEKE NIV.3
2  - 0 
         
26-10-2016 19:30 KIELDRECHT NIV.2 SP.WAASMUNSTER NIV.2
  PP  
22-10-2016 12:15 BOSDAM BEVEREN NIV.2 PD.KRUIBEKE NIV.3
1  - 2 
22-10-2016 13:00 AVANTI STEKENE NIV.2 KALLO NIV.2
  AMC  
22-10-2016 15:00 SINAAI NIV.2 JV.KRUIBEKE NIV.2
4  - 6 
         
01-11-2016 15:00 PD.KRUIBEKE NIV.3 AVANTI STEKENE NIV.2
  pp  
29-10-2016 10:00 KALLO NIV.2 KIELDRECHT NIV.2
  AMC  
29-10-2016 12:15 SP.WAASMUNSTER NIV.2 SINAAI NIV.2
  pp  
29-10-2016 14:00 JV.KRUIBEKE NIV.2 BOSDAM BEVEREN NIV.2
 3 - 2 
         
04-11-2016 19:30 KIELDRECHT NIV.2 PD.KRUIBEKE NIV.3
1  - 9 
05-11-2016 10:00 KALLO NIV.2 SP.WAASMUNSTER NIV.2
  AMC  
05-11-2016 12:15 BOSDAM BEVEREN NIV.2 SINAAI NIV.2
0  - 2 
05-11-2016 12:30 AVANTI STEKENE NIV.2 JV.KRUIBEKE NIV.2
2  - 1 
         
11-11-2016 20:00 PD.KRUIBEKE NIV.3 KALLO NIV.2
  AMC  
12-11-2016 12:15 SP.WAASMUNSTER NIV.2 BOSDAM BEVEREN NIV.2
1  - 1 
12-11-2016 14:00 JV.KRUIBEKE NIV.2 KIELDRECHT NIV.2
5  - 0FF 
12-11-2016 14:30 SINAAI NIV.2 AVANTI STEKENE NIV.2
1  - 1 
         
18-11-2016 19:30 KIELDRECHT NIV.2 SINAAI NIV.2
1  - 5 
18-11-2016 20:00 PD.KRUIBEKE NIV.3 SP.WAASMUNSTER NIV.2
1  - 3 
19-11-2016 10:00 KALLO NIV.2 JV.KRUIBEKE NIV.2
  AMC  
19-11-2016 12:30 AVANTI STEKENE NIV.2 BOSDAM BEVEREN NIV.2
2  - 1 
         
26-11-2016 12:15 BOSDAM BEVEREN NIV.2 KIELDRECHT NIV.2
4  - 0 
26-11-2016 12:30 AVANTI STEKENE NIV.2 SP.WAASMUNSTER NIV.2
3  - 1 
26-11-2016 14:00 JV.KRUIBEKE NIV.2 PD.KRUIBEKE NIV.3
5  - 4 
26-11-2016 14:30 SINAAI NIV.2 KALLO NIV.2
  AMC  
         
03-12-2016 15:00 KIELDRECHT NIV.2 AVANTI STEKENE NIV.2
  -  
02-12-2016 20:00 PD.KRUIBEKE NIV.3 SINAAI NIV.2
  -  
03-12-2016 10:00 KALLO NIV.2 BOSDAM BEVEREN NIV.2
  -  
03-12-2016 12:15 SP.WAASMUNSTER NIV.2 JV.KRUIBEKE NIV.2
  -